- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1079 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
13
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
22
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1079 Culés
1
Ładnie się bawią tam w Warszawie XD
0
@FC1899Barca coś nie chce mi się wierzyć w coś takiego
2
@domin682
https://tvn24.pl/tvnwarszawa/najnowsze/warszawa-przemyslaw-czarnecki-posel-pis-trafil-na-izbe-wytrzezwien-6173277
XD
1
@FC1899Barca czekał na autobus;) pewnie niskopodłogowy nie przyjechał to postanowił sobie układać tam życie.Po pijaku różnie bywa;)
2
@domin682 no przecież to syn tego Rysia czarneckiego od kilometrówek poseł wszystki oarti także tych co ich jeszcze nie ma;) co się dziwić z drugiej strony;)
0
@Borneo Po co mieszasz wątki rodzinne? Co to wnosi do tej sprawy? To jest zawsze słabe niezależnie którego środowiska to dotyczy.
0
@maroon chłopie,poseł żeby leżał na przystanku, albo ojciec walił na kilometrówkach i to grubo w tym przypadku cała rodzina jest jaka jest;)gdyby Ryszard był przykładnym posłem na którym można się wzorować to bym o nim nie pisał.Tylko mam o nim nie najlepsze zdanie i markę ma u mnie wyrobioną.To jest poseł dla mnie do wynajęcia.Bym się nie zdziwił gdyby poszedł do po i wszystko mówił na odwrót.Delikatnie mówiąc najlepszego zdania o nim nie mam;)
0
@Borneo Ja też nie mam o nim dobrego zdania. Ale pytam jeszcze raz - co to wnosi do tego co zrobił jego syn? Jakie to ma znaczenie? A teraz jeśli chodzi już konkretnie o tego syna to jak nie znam człowieka i nie znam okoliczności które doprowadziły go do tego stanu to staram się tego nie oceniać. Owszem chluby mu to nie przynosi,ale łatwo opluć człowieka nic o nim nie wiedząc. Ale chcesz to pluj, jak cię to bawi. Nic mi do tego.
0
@maroon sorry to jest poseł i jego miejsce nie jest leżenie pijany na przystanku na ulicy .Nie przystoi to randze stanowiska.On ma reprezentować ludzi którzy go wybrali.Zarówno on jak i szanowny tatuś nie zasługują na to ,aby tą robotę wykonywać, bo przynoszą wstyd.Jeden i drugi.
0
@Borneo Myślę, że to niestety nie pierwszy i nie ostatni raz gdy ludzie nie podołali randze tego stanowiska. Ale z drugiej strony to wyborcy są po części odpowiedzialni za to, że ich za to nie rozliczają.
0
@maroon to prawda, ale trzeba się informować co robią.Tutaj w przypadku ryszarda był nepotyzm w spólkach skarbu panstwa( Emilia Hermaszewska - żona europosła Ryszarda Czarneckiego
Nie mam wibec niego tutaj żadnych skrupułów nie powinno być ich obu w sejmie.