- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1533 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
tomaczo
1
@Bykunn a mnie bawi jak dzieci sie wypowiadaja na powazne tematy xd
76 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1533 Culés
7
Naprawdę dwie godziny temu oficjalne konto Realu wrzuciło tweet o sędziowaniu. Kabaret
7
@Pedri16Future I bardzo dobrze. Powinno się jak najwięcej mówić o tych niedojdach. Marzy mi się komisja niezależna od sędziów która by oceniała każdy mecz po błędach sędziowskich i nakładała kary bądź degradacje do niższych lig.
2
@Grabarz1750 Klub, który skarży się na sędziowanie i uważa, że przegrali przez decyzje sędziów się ośmiesza.
0
@Pedri16Future no tak, o sędziach to albo dobrze albo wcale. Właśnie taka mentalność spowodowała że mamy takie żenujące decyzje praktycznie co kolejke.
1
@Grabarz1750 Samo pisanie, że sędziowie ukradli Realowi 3 punkty jest komiczne. Mogli wygrać ten mecz przez resztę czasu. Sędziowie mieli może duży wpływ, ale nie może Real tak się usprawiedliwiać.
0
@Pedri16Future Mogli wygrać ale nie wygrali. Zostali wg mnie skrzywdzeni i powinni o tym mówić. Tak samo my byliśmy skrzywdzeni w meczu z Interem. Im więcej się będzie mówić o bublach sędziowskich tym większa szansa że gamonie się 2 razy zastanowią i może zaczną porządnie korzystać z VARu.
2
@Grabarz1750 W której sytuacji zostali skrzywdzeni? Karny, nieuznana bramka czy co innego masz na myśli?
0
@Rafalloxfcb Jakby przeciwko nam gwizdneli takiego karnego to La Bamba by zapłonęła.
0
@Grabarz1750 Znaczy pytam bo nie oglądałem meczu, same skróty i myślałem, że ich przekręcił w jakiś innych sytuacjach. Osobiście uważam, że nieuznana bramka 100% prawidłowo, a co do karnego to w sumie takie 50/50, zależy którą powtórkę obejrzę. Ale trzeba też przyznać, że zachowanie Asensio to jakiś absurd, gość trzyma ręce schowane za plecami żeby bawić się w siatkówkę kiedy leci piłka.