- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1558 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
macio_944
4
Szczerze mówiąc trochę mnie zaskakuje ten ból, że nie będzie wersji na płytach GTA VI. Może... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1558 Culés
0
La Rambla wie wszystko to może wie kto awansuje z tej grupy dzisiaj?
Grupa D
1.Tottrnham 8pkt
2.Sporting 7pkt
3.E.Frankfurt 7pkt
4.OL.Marsylia 6pkt
To weryfikacji po 23 ;)
0
@AmigoBlancos oby frankfurt bo nie chcielibyśmy znowu na nich trafić xD
0
@AmigoBlancos, Sporting i Tottenham
0
@AmigoBlancos Tak jak teraz jest tak zostanie
0
@AmigoBlancos kto gra z kim?
0
@MesQueUnClub96
⚽OL. Marsylia vs Tottenham
⚽Sporting vs E.Frankfurt
0
@AmigoBlancos Nikt
0
@AmigoBlancos Sporting bo @FcPortoFan1999 im kibicuje i Mocarny Frankfurt wiadomo dlaczego );
Komentarz usunięty
0
@AmigoBlancos tak próbujesz prostactwo ukryć, a wystarczy jedno słowo żebyś wyszedł nagi jak na madryciaka przystało.
0
@arasz1819 co on ci zrobił? bo wezwę @Rust_Cohle i cię wyśle na gale lucek femae mma
0
@arasz1819
Ty tylko możesz wbijać szpilki inni Tobie nie mogą, bo od razu sprowadzasz ich do prostactwa ;)
0
@AmigoBlancos czemu usunąłeś skoro taki odważny jestes? Szpilę to trzeba umieć wbijać.
0
@AmigoBlancos nie musisz usuwać nic takiego nie napisałeś, to nie rm.pl że za nic dostajesz bana.
0
@arasz1819
Ja nie usunąłem uznano, że to pytanie do Ciebie było sugestią. Cóż należy to uszanować ;)
1
@wasacz już był wyjaśniony przeze mnie na tej gali:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12241682#comment-12241682
Jeden strzał
0
@AmigoBlancos nawet nie wiesz, że to co piszesz jest kompletnie bez sensu...
0
@AmigoBlancos Trzymam kciuki za Sporting i Marsylię, ale stawiam na Sporting i Tottenham.
0
@AmigoBlancos Liczę na rozwiązanie takie: Sporting Marsylia Spurs Eintracht
(czyli znając życie całość odwrotnie ;)