- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1327 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Roobo
9
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Bykunn
0
@sokot ja mam serdecznie w nosie czy go uwalą czy nie. Jedno plemię i tak wie swoje a drugie wie... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1327 Culés
8
Palade wieszczy koniec ZP. Prawdą jest, że sytuacja w rządzie jest nieciekawa, do Morawieckiego wreszcie dotarło że nie da się non stop zadłużać kraju i potrzebne są cięcia jak i pieniądze z KPO. A to powoduje konieczności ustępstw i prawdopodobnie rządu mniejszościowego bez Ziobro do wyborow. Oczywiście taka dekompozycja władzy może doprowadzić do niespodziewanych ruchów wewnątrz PiS i jeszcze większych podziałów.
4
@barcelonaLM błąd - Morawiecki ma tam g... do gadania. To raczej do Kaczyńskiego dotarło, że bez pieniędzy z KPO i dotacji z UE nie będą mieli czym przekupić ludzi bo zadłużanie się wiąże się już dla nas z odsetkami na poziomie 9-10% i dalsza taka polityka doprowadziłaby do bankructwa w ciągu najbliższych lat.
0
@barcelonaLM Zi0br0 musi mieć haki na pisiorów, że nadal go trzymają i pozwalają blokować pieniądze z KPO...
To jest niepojęte
6
@HighestInTheRoom ale to jest fakt, oni tam wszyscy na siebie mają teczki, Ziobro z postępowań prokuratorskich, Kamiński z pracy służb, a Kaczyński ma swoich partyjnych kabli.
0
@HighestInTheRoom A może bez niego nie mają większości?
0
@barcelonaLM to lewica żadna prawica- generalnie wstyd ci ludzie
1
@barcelonaLM Niekoniecznie. W PiS wiedzą, że kasy nie będzie, bo Niemcy chcą zmienić władzę w Polsce i gówno ich obchodzi merytoryka. Ale pisiory muszą udawać, że chcą współpracować z UE, żeby nie było pretensji, że nie próbowali. Możliwe, że pójdą ostatecznie na wojnę z Brukselą i będzie się działo.
0
@barcelonaLM Zjednoczona prawica hahahaha.
Oni ani nie są zjednoczeni ani nie są prawicą. Prawica socjalistyczna no tego jeszcze nie widziałem.