- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1618 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
26 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1618 Culés
1
Skończyłem Horizona II, 60h i platynka. Coś polecacie Państwo na ps5? Nie wiem, w Mafię nie grałem odnowioną, albo coś innego hmmm?
1
@koksik2700 no co? GOW, a później Hogwart Legacy wychodzi. Proste koksie
0
@Rust_Cohle Panie, zazwyczaj kupuję używki. Na premierę to tylko Wiedźmin 3 wleciał, Red Dead II. :D Jednak na Hogwart czekam. :) I po drugie, może teraz coś krótszego. :D
0
@koksik2700 To sobie kup ps plus Extra i tam masz katalog gier za free, albo EA PLay subskrybcje na miesiąc za 15zl i też masz katalog gier. Sprawdź sobie
1
@koksik2700 Zależy na co masz ochotę, gatunek. Mafia na nowych konsolach zlockowana na 30 fps trochę boli.
Może Stray? Trochę odskoczni od dużych otwartych światów.
0
@4drian0 O Stray brzmi jak coś na co miałem ochotę, a zapomniałem o tym. :)
0
@Rust_Cohle No cóż, parę gier z psplus wisi, np. najnowszy Crash, ale nie mam ochoty go dokańczać póki co, więc i taki subik nie jest chyba dla mnie.
0
@koksik2700 Ghostwire tokyo. Dobrze by było żebyś zawęził krąg poszukiwań o jakiś gatunek czy coś
0
@LambiPL Kurcze, nie mam ograniczeń do gatunków. Może być platformówka i każda inna gra. Najbardziej cenię dobrą fabułę.
0
@koksik2700 Death stranding, sinking city, nier automata, the order 1886, alan wake, mafia, evil within 2. No mnóstwo jest dobrych gier z różnego gatunku, dlatego taka lista to może mieć dziesiątki pozycji xd
0
@LambiPL Alan Wake zawsze mi brat polecał, a teraz jest chyba odnowiony nie? Czy ma być? Resztę oczywiście kojarzę, w część grałem, ale w Alana nie. :)
0
@koksik2700 Jest odnowiony już i w dodatku dość tani :P
0
@koksik2700 Gratuluję jak dla mnie trochę za długa gra.. Niestety podczas jedynki nie wytrzymałem psychicznie