- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1350 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
draxidox
20
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1350 Culés
30
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/315112961_8867300883340577_856639928648833596_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=a26aad&_nc_ohc=d0ATAi2Pjh4AX_RPPIu&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=00_AfCdGx-mT431zjlJzcHaXyAJn7wru21ULOJaN2mr-ukzIg&oe=6374BB0F
Każda wizyta u lekarza. xDD
18
@marcin62 Można też spotkać poj...nych pacjentów.
Ostatnio byłem umówiony na 20.00 do ortopedy z kolanem. Zapisy są na godziny, co 15 min każda osoba. No to jestem tam o 19.55, siedzi z 15 osób.
Oczywiście pierwsze co, robią presję i patrzą czy człek się speszy, bo przyszedł ostatni.
Pytam się ich, po kim jestem, a oni się pytają, na którą godzinę mam wizytę.
No to mówię, że na 20.00, a oni: "Oooo to już wszedł ten na 20.15, bo wcześniejszy facet przede mną nie przyszedł w ogóle" i gnoje insynuują mi, że mam spadać na koniec kolejki, czyli 3h czekania, a kolejny palant już okupuje drzwi, czekając na wyjście pacjenta.
Wkur..em się na maksa, beret mi się zagotował i po chamsku wypchałem tego czekającego typa przy drzwiach, po prostu wryłem się przed nim do gabinetu.
Nie wiem, co te ludzie mają w głowach, ale społeczność pacjentów czekających na wizytę to w Polsce konkretny psychiatryk.
Wykorzystają każdą sposobność, żeby się wepchać i kogoś wypchać z kolejki.
0
@RosjaninBut, całkiem interesujące, że osoba, której godzina przyjęcia jeszcze nie minęła idzie na koniec kolejki :D Musiałeś się tam spotkać z całkiem ciekawymi ludźmi :D Wizyta prywatna czy na NFZ?
Najlepszą sytuacją jest ta, w której wydawane są numerki wg. kolejności lub kiedy lekarz sam prosi po nazwisku/imieniu pacjenta na wizytę. Wtedy mogą się inni pchać, a i tak tylko Ci, którzy mają odpowiedni numerek czy wezwanie od lekarza wejdą do środka :D
1
@FCB_dimiC Wizyta prywatna. Najlepsze było to, że typy wszystkie właściwie tak zasądziły razem.
Ludzie u lekarza są głupsi niż kury w kurniku.