- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1160 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
2
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Kozinho.
39
Oszczędzają Haalanda przed transferem do Barcelony
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1160 Culés
#Tiki-takaLeo Messi: Epoka Guardioli była nadzwyczajna. To wszystko, czego nas nauczył, i jak nas rozwinął... Trafił też na wyjątkowe pokolenie piłkarzy. Ta świadomość wychodzenia na dowolnego rywala po zwycięstwo była imponująca. Ponosiliśmy też bolesne porażki, ale byliśmy pewni siebie. Żałuję, że wtedy nie cieszyłem się tym bardziej. Nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego, co robiliśmy. To było coś wyjątkowego. Bez wątpienia Guardiola to był mój najlepszy trener. Zawsze podobało mi się bycie przy piłce i posiadaniego Xaviego, Iniesty i Busquetsa u boku. [Universo Valdano]
10
Leo G. O. A. T. Messi❤️
40
Tyle wspaniałych zawodników grających jednocześnie. To był unikatowy okres i piękne czasy, które dzisiaj można wspominać z nostalgią.
4
Dziwne że nie wymienił Alvesa.
11
@matirix20 Wymienił samych pomocników bo to głównie cały ten środek kreował grę i dyktował tempo. Z nimi najczęściej wymieniał podania i klepał piłkę na jeden dotyk.
1
Trzeba bylo byc liderem jak MJ i wszystkich trenujacych na pol gwizdka stawiac do pionu. Nie pozwalac by najwiekszy przyjaciel byl szerszy niz wyzszy.
8
https://fb.watch/gMRNtgVgl9/
https://fb.watch/gJ6XQsXQUv/
https://fb.watch/gOBe2P96Zx/
Wzruszyłem się, tera siedzę w kącie i płaczę, najwspanialszy futbol w historii bala EVER!!!
3
@Don-Corleone Zacne kompilacje, wróciły wspomnienia tych świetnych czasów. Na koniec naszła mnie smutna myśl, że za mojego życia już nigdy nie będę miał możliwości oglądania takiego teamu, a już na pewno takiego gracza jak Leo.