- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1364 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
97 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1364 Culés
2
Nie wiem co się tam dzieje w meczu Arabia - Chorwacja, ale Arabowie stworzyli w 1 połowie 7 sytuacji bramkowych, a Chorwaci 1. Intrygujące
6
@Comentateiro My nawet od Arabów dostaniemy, a tu taka pewność, że z nimi będzie easy xD
4
@Comentateiro
Arabowie grają u siebie, przyzwyczajeni do takiej temperatury, gdzie aktualnie jest 31 stopni. Kadrowicze z Chorwacji, z reguły występujący w Europie, nie są dostosowani do takich temperatur w połowie listopada, stąd według mnie duża różnica w przygotowaniu fizycznym do warunków, co przekłada się na zmniejszenie różnicy w umiejętnościach czysto piłkarskich.
2
@Comentateiro Arabowie są zwyczajnie lepsi i powinni już prowadzić przynajmniej 1-0 ????
4
@Yiamuiaijahaima A w Katarze dzisiaj jest: 31 stopni właśnie :D
2
@TheNekro94
osobiście uważam, że naszym największym rywalem będzie właśnie przystosowanie się do warunków, a reszta zejdzie na dalszy plan. W tym aspekcie Arabia, czy nawet Argentyna bądź Meksyk mają nad nami ogromną przewagę.
2
@Yiamuiaijahaima z drugiej strony, kto jak nie Chorwaci może być przyzwyczajony do wysokich temperatur. Co prawda mamy listopad, ale przez dużą część roku 31 stopni to byłoby dla nich "tylko" 31.
3
@Comentateiro Możliwe, że Katarskie słońce usmaży europejskie drużyny i tyle z mundialu :D
4
@siuuu
tak, ale należy pamiętać, że jednak Ci zawodnicy też nie grają w swoim domu, tylko poza granicami Chorwacji; wystarczy spojrzeć na przykład na Lovrena, który gra w Zenicie, czy kilku innych grających w Austrii, Niemczech, Włoszech czy Francji (choć dwa ostatnie kraje do najzimniejszych nie należą, ale jednak parę stopni różnicy dalej jest). Niewątpliwie wilgotność powietrza też tworzy różnicę.
2
@Yiamuiaijahaima Racja. Z ciekawości sprawdziłem o której będziemy grać mecze: "Reprezentacja Polski w fazie grupowej rozegra trzy mecze, każdy o innej porze. 22 listopada zmierzymy się z Meksykiem o 17:00. Początek konfrontacji z Arabią Saudyjską (26 listopada) wyznaczono na 14:00. 30 listopada Polacy zagrają z Argentyną o 20:00." Z Arabią w największym upale, co za przypadek..