- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1089 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
12
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
21
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1089 Culés
5
Największy mecz polskiej reprezentacji odbył się w 1973 r Anglia Polska 1 1. Polska reprezentacja była mistrzem olimpijskim, nasze kluby dawały radę w europejskich pucharach a w zespole było kilku piłkarzy klasy światowej (Deyna, Lato, Szymanowski, Gadocha). Pomimo tych atutów Anglia nas totalnie zdominowała. Do przerwy nie wyszliśmy z własnej połowy a tylko świetnej postawie Tomaszewskiego i nieskuteczności zawodników angielskich nie przegrywaliśmy 0 4. Druga połowa wcale nie wyglądała lepiej. Anglia miała słupki, poprzeczkę a dwa razy razy nasi obrońcy wybili piłkę z lini bramkowej. Jak to się potocznie mówi to była prawdziwa obrona Częstochowy. Jednak udało nam się dwa razy wyjść ze znakomitą akcją. Jedna zakończyła się bramką Domarskiego a w drugim przypadku powinna być czerwona kartka za faul na Grzegorzu Lato. Gdyby to były obecne czasy to w przerwie meczu Borek i cała ekipa dziennikarzy "zjadłaby" Polskę Górskiego :)
Nie chcę tego porównywać do obecnej naszej reprezentacji. Chcę tylko przypomnieć kibiciom że w naszej historii było bardzo mało meczów w których Polska grała dobrą piłkę. Nawet ten najważniejszy był totalnym paździerzem a jednak przeszedł do historii jako ten który rozpoczął wspaniały czas polskiej piłki reprezentacyjnej.
0
@Janiama toć Borek liże po dupie Michniewicza i reprezentację
2
@Janiama to jest chyba najbardziej legendarny mecz polskiej reprezentacji, ale na pewno nie najlepszy, nawet w tamtych czasach. O wiele leosze graliśmy z Włochami, Portugalią, Holandią
0
@Janiama
Tomaszewski nie był taki świetny, bo sporo wybronił, ale dużo też zawalił i ratowali go koledzy. Nigdy nie zgadzę się z opinią, że "zatrzymał Anglię" , bo zbyt wiele smrodu w tym meczu zrobił.