- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1310 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
132
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1310 Culés
2
To będzie pierwszy mundial w mym świadomym życiu, na którym nie obejrzę nawet jednego meczu. Bojkotuje ten muzułmański cyrk. Już nawet nie o to chodzi, że jestem uprzedzony do ciapaków. Przy organizacji tego cyrku umierali ludzie. Kraj 3 świata pod względem obyczajów. Piwa się nawet nikt tam nie napije. W dupę niech to sobie wsadza. Ludzie nie powinni jechać na te pustynię i tyle . Nie oglądać w tv. Pokazać FIFA co o tym myślimy. Oczywiście to marzenia ściętej główy. 99% z tej strony i tak będzie ślęczeć przed tv.
1
@galix22 Szkoda, że piłkarze nie pokazali, co o tym myślą. Gdyby wiele reprezentacji się sprzeciwiło wyjazdowi, to być może to by coś dało. Jak widać im to jednak za bardzo nie przeszkadza.
0
@galix22 Rozumiem te argumenty typu że ludzie ginęli bo to ogromna tragedia jakby nie było. Ale kiedy ktoś płaczę o to że nie można będzie piwa wypić to nie wiem czy się śmiać czy płakać xD
1
@galix22 Też bojkotuję, choć nie mam problemu z samym Katarem. Jej władze są odpowiedzialne za to wszystko, nie szary obywatel. Ludzie pewnie chcieliby żyć normalnie. No i kwestia piwa to akurat żaden problem, ale to osobna sprawa.
0
@galix22 Ja w ramach protestu będę oglądał na strumyku.
0
@JordiAlbion To spoko. Widzę, że lubisz jak ktoś ci mówi co możesz robić a czego nie możesz. Twoja sprawa.
0
@galix22 jak ktoś nie potrafi wytrzymać tygodnia bez piwa to jest alkoholikiem
0
@JordiAlbion Tu nie chodzi o to czy ktoś może wytrzymać czy nie i czy jest alkoholikiem. Chodzi o to, że ktoś może mieć chęć napić się piwa, czyli zrobić coś zupełnie normalnego w cywilizowanym świecie, a mu zabronią, bo tak i już. Po co organizować mistrzostwa w takim miejscu ? Gdzie za coś co u nas można robic swobodnie, tam można wylądować w ciupie. Zresztą to jest drugorzędny problem. Śmierć kilku tysięcy ludzi to jest główny powód, dla którego powinni i te mistrzostwa odebrac.