- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1310 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
132
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1310 Culés
7
Ludzie narzekają, że ten mundial nie ma klimatu, ale porównując go z bezpłciowym euro 2020 to jakiś klimat jest. Oczywiście jest to klimat specyficzny, o zapachu korupcji, absurdu, petrodolarów ale... to też klimat.
1
@FabianMrozek Pytanie czy gdyby nie korupcja i kasa to by nam ten mundial też tak przeszkadzał? Wydaje mi się że tak, jest to po prostu specyficzna kultura która różni się bardzo od innych kultur nawet tych bardzo egzotycznych.
5
@FabianMrozek Heh, to tak jakbyś z perfumerii Douglas poszedł do kibla po ostrym, tanim kebsie i powiedział, że w sumie to g***o, które tworzyłeś przez parę godzin też ma jakiś zapach. Wstrętny, obrzydliwy, odrzucający, ale... to też zapach.
1
@macio_944 Ale jak jest Przymrozek to tak nie czuć!
1
@Criss18Barca Widzę, że niektórym bardziej przeszkadza korupcja i fakt kupienia organizacji mundialu, niż tysiące zgonów robotników przy budowie infrastruktury. Częściej na forum przewija się też temat braku dostępu do piwa, niż brak wypłaty wynagrodzeń, niewolnicze warunki pracy czy odbieranie paszportów obcokrajowcom pracującym w Katarze.
0
@Bogan Mogę się mylić ale oczywiście w mniejszym stopniu było to podczas letniej i zimowej Olimpiady w Pekinie.i tam wtedy nikt się o tym nie zająknął.
0
@Criss18Barca Akurat olimpiad nie oglądam to się nie wypowiem. Nie śledziłem tematu, więc nie wiem jaka była skala. Tutaj jednak liczby robią wrażenie - kilka tysięcy ludzi zginęło więc nie widzę powodu, żeby udawać jak to się nic nie wydarzyło.