- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 712 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 712 Culés
9
Ja się kompletnie nie dziwię gry Zielińskiego. On nadaję się do drużyny który ciągle idzie do przodu i ma piłkę. Ja bym na jego miejscu po MŚ pożegnał z kadrą. Wiadomo, że ma swoje wady, ale my kompletnie nie potrafimy wykorzystać odpowiednio jego potencjału. Ja jestem przekonany, że jakby grał w takiej kadrze jak Holandia, Belgia czy Hiszpania to grałby 2x lepiej.
Życzę mu jak najlepiej i mam nadzieje, że zagra w finale LM. Co byłoby piękne.
Te częste śmiechy z Zielińskiego w kadrze są przesadzone, choć oczywiście często zasługuję na krytykę. Po prostu chłopak nie nadaję się di systemu gry polskiej kadry.
0
@Kamiloza91 Jak on ma grać, skoro jest ofensywnym graczem, a trener chcę się tylko bronić.
0
@Kamiloza91 Nie od dziś mówią że jest bardziej "Włoskim piłkarzem" niż "Polskim"
Widać, że sporo razy nie ma z kim grać, ale z drugiej strony mógłby więcej na siebie brać gry momentami
1
@Ptasior Dokładnie. Ja nie rozumiem czemu nikt tego nie spróbuje. A skład jest na takie granie. Jakiś konkretny trener z zagranicy.
1
@Andi18 Na pewno można mu sporo zarzucić. Mi tam gościa trochę "szkoda".
0
@Kamiloza91 Może jakby miał prócz Lewandowskiego jeszcze Milika z przodu to lepiej by wyglądał. On nie ma z kim grać.
0
@Kamiloza91 Mnie najbardziej bawią wpisy o braku mentalności czy braku przeskoczenia czegoś w głowie. Że nie nadaje się do wyższej piłki przez taką grę jak dziś. Z tym co mamy, to jeden z najlepszych napastników na świecie, kandydat do złotej piłki wyglądał jakby miał problem grać w klubie pokroju Interu.
0
@Kamiloza91 ja to akurat nie wiedziałem że on grał w tym meczu tak.sie wyróżniał