- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1338 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
49 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1338 Culés
8
Messi bez mentalu,nie potrafiący znieść presji, strzelił karnego i zagrał całkiem nieźle, przynajmniej w pierwszej połowie.
Maszyna-Lewy zagrał słabo i spudłował karnego - być może na wagę awansu.
To pokazuje jak bezesnsowne jest takie szufladkowanie ludzi. Sytuacja może się jeszcze odwrócić i też nie będzie to o niczym świadczyć.
7
@Przemek2323 Bardziej mnie zastanawia czemu wszystkie karne strzela na drugie tempo, a teraz mu się nagle odmieniło. Przecież chyba stres nie wymazał mu z głowy techniki, którą stosuje przez większość kariery.
0
@Przemek2323 Lewy i Polska ma 1 pkt w grupie, Messi i Argentyna 0 pkt.
Tyle w temacie.
4
@MesQueUnClub_87 ponoć sędzia mu przeszkodził każąc poprawił piłkę na wapnie
;)
0
@MesQueUnClub_87 @Bobo25
Wiesz no ostatnio strzelał na 2 tempa i też nie strzelił...
1
@Przemek2323 psycha mu siadła z tymi karnymi. Stracił pewność siebie, zaczął kwestionować sam sposób wykonywania przez siebie rzutów karnych. Być może w ostatniej chwili nawet zmienił zdanie co do sposobu wykonania tej jedenastki i taki efekt.
1
@Bobo25 Nie rozumiem jak to miało niby wpłynąć na technikę wykonania karnego. Nie wykopnął mu jej spod nóg, tylko kazał ustawić jeszcze raz piłkę heh :P
0
@Bobo25 Polska ma jeden punkt pomimo tragicznego występu Lewandowskiego.
0
@Przemek2323 a Argemtyma 0 pomimo słabego występu Messiego.
1
@MesQueUnClub_87 ja też nie, ale mówili o tym komentatorzy i w studiu którymś...
0
@Bobo25 Messi miał występ całkiem dobry, oglądałeś mecz??
1
@Przemek2323 No w drugiej niestety ale to Leo stracił piłkę gdzie poszedł gol na remis tak więc status quo w jego wykonaniu. A potem standardowo jak sie pojawiła presja to zaczęły sie dziwne decyzje
0
@Przemek2323 Si senior, nie był to dobry mecz Messiego i to zdecydowanie.