- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1525 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1525 Culés
0
Ale ten Lewy to musi mieć beret zryty na reprezentacji. Nie dostaje piłek od pomocników, odwraca się, a tam zamiast Pedriego i Gaviego Krychowiak z Góralskim. Czeka na wrzutkę ze skrzydła, a tam zamiast Bombele i Rafy jakiś Grosicki. Chce zagrać kombinację w polu karnym i zamiast Torresa Milik. Przeciwnik atakuje, a tam ani Erica, ani Araujo, ani Kounde, tylko Glik z Bednarkiem kopią się po czole, a zamiast Matsa broniącego wszystko co leci Szczęsny wybiega na środek boiska i zostawia pustą bramkę. A przy linii zamiast Pana Xaviego Hernandeza jakiś grubas gada przez telefon.
Jezu, jaki to musi być dla chłopa dyskomfort.
0
@Kozinho. No już nie płaczcie tak, bo sam Lewy potrafi w naszej reprezentacji zagrać B-klasę i na koniec machać łapami tylko
0
@Bartula No ta, bo Lewy to Messi, że się cofnie do pomocników i sam przejdzie dwie linie przeciwnika. Zwłaszcza, że nawet Leoś dupa jak go kryją w kilku.
0
@Kozinho. Jak drużyna jest niezorganizowana, to prawie w 85% przypadków każdy jeden piłkarz też zagra kaszanę. Piłka nożna to jest taki sport, że większość rzeczy robisz ze względu na innych, a kiedy oni swoim ruchem bez piłki nie starają się pomagać, to wszyscy będą wyglądali przeciętnie
0
@Bartula czyli w sumie potwierdzasz to co napisałem :P
0
@Kozinho. No właśnie nie, bo Ty uważasz, że to Lewandowski jest ofiarą, a to każdy jest ofiarą tego słabego systemu, bo każdy jest też jego częścią