- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1215 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1215 Culés
2
Uwielbiam ludzi na stronie, którzy kiedy Ronaldo strzelał bramkę w meczach, w których grał słabo, mówili, że jest przereklamowany i ma szczęście, ale kiedy robi to Messi, to jest to dowód na to, że jest goatem
Komentarz usunięty
7
@Bartula gol z karnego po fakowym karnym a bramka zza pola karnego + asysta. No jest co porównywać, nie ma co XD
0
@Bartula A ja uwielbiam ludzi którzy tym się przejmują.
0
@PatrykBarca ale zdajesz sobie sprawę z tego, że ja nie mówię o konkretnej bramce Ronaldo?
9
@Bartula Porównaj grę Ronaldo (gdzie stoi w polu karnym) do rozgrywania przez Leo w środku i się później zastanów co piszesz
1
@Sysia11 Może Ty się zastanów co piszesz, jeśli widziałaś wielkie rozgrywanie piłki przez Leo w środku
3
@Bartula Oglądaj mecze uważniej, to może zauważysz.
0
@Bartula No ta, gol i asysta to je to samo co tracenie piłek przez cały mecz i bramka z karnego po nurze którego nie powinno się odgwizdać.
0
@Tasde Uwaga, powtarzam jeszcze raz, nie mówię o konkretnym meczu Ronaldo
1
@Bartula To nie wiem o czym mówisz, bo ja od dawna nie widziałem meczu Ronaldo, gdzie dałby cokolwiek drużynie.
0
@Tasde może przeczytaj jeszcze raz to, co napisałem, bo nie zrozumiałeś. Ludzie po bramce Messiego zaczęli mówić , że gra kapitalne zawody, kiedy do jej czasu grał mizernie
0
@Bartula Widać,że nie oglądasz meczów w PSG LIO rozgrywa,sorry,ale ty nie masz pojęcia o grze Messiego.
Przecież każdy widzi różnice w staniu w polu karnym a graniu w pomocy
0
@Sysia11 Ty umiesz czytać? Ja nie mówię o żadnym innym meczu, tylko i wyłącznie tym Messiego oraz pozostałych meczach Ronaldo, po których taka opinia panowała. Rozumiem, że można być zaślepioną osobą, ale warto czytać ze zrozumieniem. Messi jest najlepszym piłkarzem w galaktyce, ale to, jak grał w dzisiejszym meczu nie determinuje tego jednoznacznie