- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1374 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Bykunn
1
@maroon jak mówię oby winni zostali uczciwie osądzeni. Może to naiwne ale na to mam nadzieję
73 odpowiedzi
Marcelinho99
2
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1374 Culés
1
Jedna rzecz mnie zastanawia, mianowicie tak liczna obecność kibiców argentyńskich na mundialu. Kraj i ludzie raczej biedni, szaleje inflacja. Musieli dolecieć praktycznie na drugi koniec świata, a przeciez trzeba jeszcze gdzieś mieszkać w tym Katarze i coś jeść :D
Jak sprawdzałem loty qatar Airways z Warszawy do Dohy to w okolicach meczu z Meksykiem za bilet trzeba było zapłacić ponad 10k za osobę..
Co myślicie? Czy oni są tak strasznie zakochani w piłce, ze pomimo wyżej opisanych okoliczności są w stanie wydać każde pieniądze żeby jechać za swoją drużyna?
2
@Atencjuszek W Argentynie futbol jest ponad wszystko.Ponad politykę i tam piłka nożna na 1 miejscu i dla nich liczy się tylko mistrzostwo,inaczej będzie żałoba narodowa na 2-3 dni w Buenos Aires i innych miastach z powodu braku mistrzostwa.Amerykanie Południowi są bardziej fanatycznymi kibicami niż Europejscy kibice.
3
@Atencjuszek sam lot 10k to nie jest jakaś wygórowana kwota biorąc pod uwagę łączny koszt wyjazdu tj zakwaterowanie i życie na miejscu, bo pobyt pewnie przynajmniej 2 tyg. W każdym kraju masz setki tysięcy albo miliony ludzi bogatych których stać na takie rzeczy, więc jeśli z tych kilkuset tysięcy chociaż 1% zdecyduje Ci się na taki wyjazd to już masz grupę kilku tysięcy kibiców z danego kraju na trybunach
0
@Atencjuszek pamiętaj że tam gdzie są biedni są też obrzydliwie bogaci. Jeśli myślisz że jakiś przeciętny Janusz wydał swoje oszczędności i pozbawił rodziny miesiąc jedzenia to jesteś naiwny. Ale tak, oczywiście po prostu Argentyńczycy tak kochają futbol....
2
@Wojcio a ja właśnie nie sadze żeby na tych stadionach siedzieli sami argentyńscy milionerzy :) odplynales kolego i to mocno. Spójrz sobie na trybuny i to widać ze to są ludzie z „ludu” z pomalowanymi twarzami. Już widzę jak ci twoi obrzydliwie bogaci zamiast usiąść z lożach to skaczą po trybunach i drą ryja dopingując swoją drużynę :)