- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1703 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
148
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
norbi77
11
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1703 Culés
2
Nie jestem żadnym jaki ma tam fanem Lewego. Ale to jest typowa 9 od wykańczania akcji. A co on miał na tych mistrzostwach wykończyć skoro my jako drużyna stworzyliśmy tyle okazji co kot napłakał.....
0
@PatrykBarca Już o tym pisałem.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12520095#comment-12520095
3
@PatrykBarca miał karnego, łatwiej się nie da.
0
@KlonaZepan I strzelił.
1
@norbi77 W pełni się zgadzam. Zmieniasz go reprezentacjami z Giroud i Francuz wygląda identycznie.....
A Lewy ładuje gole w kadrze Francji.
0
@KlonaZepan Karnego to i Messi nie strzelił .
Spartolił i to jest fakt.
Ale nie ma napastnika który by nigdy karnego nie przestrzelił.
Robert żyje z podań. Jest od wykańczania akcji.
A tu nie miał ani podań, ani akcji.....
1
@tristan87 w pierwszym meczu strzelił?
0
@KlonaZepan W ostatnim.
2
@PatrykBarca Tylko że dzisiaj to on nawet nie grał jak napastnik. Latał gdzieś z prawej strony bóg wie po co i potem wszystkie piłki miał na lewej nodze i ładował po trybunach. O ile w takim meczu jak męczarnie z Argentyną czy Meksykiem rozumiem że schodzi niżej, o tyle dzisiaj Zielu super sobie radził w środku i trzeba było grać wysoko jak na napastnika przystało. Jeżeli to był po prostu "plan taktyczny" to był tragiczny.
2
@tristan87 to gdyby strzelił w pierwszym, to prawdopodobnie byśmy grali z Australia i wczoraj byśmy się cieszyli z 1/4.
2
@KlonaZepan Nie, byśmy nie grali z Australią. Masz po 6 punktów z Argentyną i oni nadal są na pierwszym przez bilans goli.
0
@Striker No kilka razy w świetle bramki był. Ale no stał i stał.....
Piłki nie dostał to się stęsknił.
0
@PatrykBarca to niech skończy się gadanie że to wybitny piłkarz. Wybitny piłkarz sam coś zrobi z niczego.
0
@FCB24 Wybitny jako 9 i strzelec. Wielu było w historii super strzelców, którzy jednak bez podań nic by nie zrobili.....
1
@FCB24 A co to mało on w karierze strzelił goli z "niczego"? Nawet w Barcelonie ma już takie na koncie. Już nie przesadzaj. To że zagrał słaby turniej to fakt, ale już nie popadajmy w skrajności bo w tej reprezentacji to i Messi wyglądałby na połowę gorszego niż jest.