- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1364 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
97 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1364 Culés
24
Niektórzy tu piszą że cała Polska będzie kibicować jutro Chorwacji.A to nieprawda ja @AFA90 na pewno za kochana Argentyną i wielu też tu takich będzie :D
1
@Mixtape szczególnie za Lovrenowi, który mówi, że brakuje mu przyjaciół z Rosji na mundialu
2
@Mixtape Chorwacja, Chorwacja, Chorwacja!!!
2
@Mixtape A ja tam za Chorwacją :D
1
@Bobo25 Czesiobus, Czesiobus, Czesiobus!!!
Out.
0
@Mixtape Całym sercem za Modriciem i spółką!
0
@Mixtape a ja mam to w dupie i mi to lotto kto przejdzie.
Oby tylko nie było znów finału Chorwacja Francja + liczę na półfinały pełne zwrotów akcji i bramek
1
@Mixtape całym sercem od lat za Argentyną i za Leo
1
@Mixtape Dziękuję za wymienienie w tak licznym gronie :D Zawsze i wszędzie za Argentyną. Wychowałem się na tej reprezentacji jak i na Barcelonie i tylko te dwie drużyny potrafiły w moim życiu wzbudzić takie emocje. D10S to tylko wisienka na torcie :D
0
@Rust_Cohle tak co by nie mówić to dla widowiska (dla takich emocji też przedmeczowych) mecze Francja - Argentyna byłyby lepsze niż Francja - Chorwacja i Maroko - Argentyna.
Plus w fazie pucharowej mało takich klasyków - Argentyna - Holandia i Francja - Anglia.
2018 - właśnie było jeszcze gorzej, bo był w 1/8 mecz Francja - Argentyna (chociaż ARG miała bardzo słaby skład, to powalczyła, efektywnie i tak przegrywali 4-2 koło 65-70 minuty, ale wciąż ładny mecz), Portugalia - Urugwaj (też fajna rywalizacja)
2014 - tutaj mieliśmy w 1/2 na wstępie fajny zestaw
2010 - też było trochę tego - Anglia - Niemcy, Niemcy - Argentyna, Niemcy - Hiszpania, Brazylia - Holandia, Hiszpania - Portugalia, Hiszpania - Holandia