- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1143 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Kessie
18
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1143 Culés
31
W partyjnej telewizji występuje prezes Orlenu mówi że od 01.01.2023 kiedy VAT na paliwo wzrośnie do 23% (obecnie 8%) to tego nie odczujemy. Dlaczego? Jak twierdzi miłośnik nieruchomości w całej Polsce Orlen „dołoży wszelkich starań by ceny właściwie nie wzrosły”. Co to oznacza i co można wyczytać między wierszami? Że obecnie marża jest tak wysoka, tak napompowana, ceny na stacjach są tak wysokie że w momencie zmiany podatku będą w stanie łaskawie zejść te kilka % z marży i ceny może pozostać bez zmian. Tak właśnie się doi obywateli
https://streamable.com/iy5r05
4
@against_modern_football doją nas jak chcą, z każdej strony. Banda skur… która powinna w więzieniu siedzieć - wszyscy politycy i osoby z tym shitem związane
5
@DaPidejpi wiesz co jest najlepsze? Że tak wytresowali społeczeństwo kiedy będzie bunt to Ci "nowocześni" którzy wyzywali protestujących przeciwko lockdown od "siewców śmierci", osłabieni ludzie będą krytykować tych buntujących się i w ten sposób rozegrano cały świat po 2 wojnie światowej;) od 2030 będzie ciekawie
1
@against_modern_football To przecież oczywiste. Od dłuższego czasu nie opuszczają cen chociaż paliwo powinno być minimum złotówkę tańsze. Na małych stacjach jak Baltica paliwo już po 7.20 i im się opłaca sprzedawać, kupują w hurcie od Orlenu, a tam ciągle trzymają te 7.85 złodzieje. A jak się można domyśleć ceny w hurcie też są sztucznie zawyżone.
0
@against_modern_football ja wreszcie będę miał trochę tańsze paliwo, bo to jak wydoili przedsiębiorców to dramat