- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1274 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1274 Culés
15
Wasz faworyt? :D
http://foto-hosting.pl/img/cf/e4/be/cfe4be87a798f5fa7b8d8bd11991f396e58fd24c.jpeg
http://foto-hosting.pl/img/1b/9b/67/1b9b6796f45eccdbd351ac07574901a2c9608246.jpeg
http://foto-hosting.pl/img/ff/35/3d/ff353d01a48b1eb3cfcaff99683429d73388e1a8.jpeg
http://foto-hosting.pl/img/e1/08/23/e1082372927902bf6a90be2e05bfaaec33cf1711.jpeg
http://foto-hosting.pl/img/94/d7/e9/94d7e92fce191051b926259b7781bfcd3aafa6e7.jpeg
http://foto-hosting.pl/img/19/52/e3/1952e371862343941d20e42111b9f9c0ddab9863.jpeg
http://foto-hosting.pl/img/61/ec/06/61ec062cf378b72a30399f25720f58aa050ac850.jpeg
http://foto-hosting.pl/img/41/23/29/412329438746f3b14484e7bbd93aeba0140a4d97.jpeg
Mój - ostatni. Zebrał najwięcej lajków :D
7
@Kapitan hawk Niesamowicie tam jest niski poziom. Jakbym się znajdował w jakimś miejscu dla niedorozwiniętych Sebixów, którzy nawet przedszkola nie skończyli. Wstyd również dla redakcji, że nie dbają o poziom. Ale cóż... teraz my triumfujemy i triumfujemy tak, że już nigdy tego nam nie odbiorą, bo nie mają już ŻADNYCH argumentów.
1
@Kapitan hawk ale tam musi piec.
Jak widać duże problemy z docenieniem klasy Leo.
1
@Kapitan hawk Ci sami użytkownicy (i inni też) w tym momencie:
https://zapodaj.net/b43e6522ceb36.jpg.html :D
1
@Kapitan hawk Zamiast się cieszyć to prawie sprzed miesiąca wygrzebałeś posty jak hejtują, człowieku, nie bądź takim materialistą :D trzeba się wyluzować :D jaki to film? ;) PS Ostatni chyba zebrał za avatar :D
1
@Kapitan hawk "pokarze swoją klasę" :P