- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1500 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1500 Culés
4
Kolego @DonCarletto pamiątaj,by nie odpowiadać żartów o teściowych przy rodzicach swojej dziewczyny typu:
Jaka to jest teściowa na 102?
100 metrów od domu i 2 metry pod ziemią ^^
A tak na serio to jakie są Wasze stosunki z tesciami, jeśli ich macie?
@Kgorecki2500 @Barca1992 @michal26 @Kondziubarca @macio_944 @Jakchcesz
0
@tomek8756 2 metry pod ziemia :D
0
@Piorun Racja ^^
A jak tam Twoi Teściowie? :p
1
@tomek8756 nie posiadam jeszcze teściów:P
0
@tomek8756 To zawęża mój repertuar żartów xD.
2
@tomek8756 u mnie jest całkiem niezle. Co prawda jeszcze się nie ożeniłem, ale jestem z dziewczyna już 7 lat i relacje z „teściami” mam bardzo dobre. Dziewczyna ma piątkę rodzeństwa, co tez wpływa na to ze maja zdrowe podejście, niż gdyby była jedynaczka. (Nie mówię ze rodzice jedynaków są jacyś źli, ale chyba wtedy to prawdopodobieństwo jest większe :p). To samo moi rodzice - tez bardzo lubią moja dziewczynę.
Aczkolwiek - moi rodzice nie poznali jeszcze moich teściów. W sumie jestem bardzo ciekawy ich poznania się.
1
@Piorun To jak, jesteście tak długo i się jeszcze nie poznali ?
(O, też mam 5 rodzeństwa xD)
1
@Piorun To dobrze,że masz takie stosunki z rodzicami swojej dziewczyny
A jak ciekawości jak zwracasz się to "teściów" per ty czy na "pan/pani"? :)
0
@DonCarletto Tak, nie było po prostu okazji, No bo kiedy.
Teoretycznie kompletnie nic nas nie łączy. Jak są święta to najczęściej jeden dzień u niej i jeden dzień u mnie.
Musiałbym coś specjalnie aranżować jak ty to właśnie robisz.
0
@tomek8756 tak, póki co pan/pani
0
@Piorun Tzn, no wlaśnie święta są to akurat uznałem, że jest okazja, bo w normalny dzień to właśnie z czasem 2/10.
1
@DonCarletto póki nieprzyklepane to nie forsuje pomysłu :p