- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1439 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
55 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1439 Culés
0
Jak Real kupi tego Bleinghama za 100 baniek to pewnie będzie niewypał, ostatnio wszystkie transfery w takich cenach to niewypały
0
@Faro Oby go kupili.
1
@Faro a Hazard to niewypał?
2
@ranger3120 a co wypał? Pytanie retoryczne?
2
@Faro A jak kupią za inną cenę to będzie wypał ?
Dzięki za info dzwonię do Pereza.
4
@Faro Czulemani daje rade, a to połowa sezonu. Bedzie tylko lepszy, Bleingham dla mnie ogromny kozak, w przeciwienstwie do takiego Sancho, gra genialnie w reprezentacji.
Środek pola Kross, Czulemani, Bleingham, Valverde i dziadek Modric + Camavinga to najlpeszy środek pola w Europie. Oczywiście potenciałowo, życie weryfikuje.
A życie pokazuje że pomoc jest kluczowa w każdym klubie, od odejscia Iniesty i Xaviego i wiekiem Busiego, dlatego jestesmy tam gdzie jesteśmy. Mamy potencjał Gavi, Pedri i FDJ, ale nie ma nikogo wiecej do wsparcia ich, bo pierwsza 2-ka to dzieci.
0
@tbas dokładnie.Bellingham to jeden z najlepszych pomocników młodego pokolenia w Europie.Nie jest to dobra informacja że on pójdzie do Realu miałem nadzieje że Liverpool go zgarnie
0
@tbas @Mixtape być może jest tak że Kroos już zakomunikował Perezowi że kończy karierę i dlatego Real rusza po Bellinghama już teraz i chce go szybko klepnąć. Nie chciałbym tego, wolałbym żeby Kroos i Modric jeszcze jeden sezon zagrali.
0
@tbas Czulameni nie kosztowal 100 mln. Wszystko powyzej 100 to ostatnio niewypaly
@zenoowity tylko, że nie kupi. Jedynie drożej
0
@Faro kosztował 80+20. Więc kosztuje 100mln