- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1559 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1559 Culés
1
Ależ ekscytacja panuje tutaj po transferze Ronaldo do ligi saudyjskiej.. Wiadomo, że ego ma ogromne nie od dziś, wiadomo że jest „narcystyczny”, ale czym różni się jego transfer od Iniesty, Xaviego, Teveza, Villi, Beckhama? Ja znalazłbym tylko jeden pierwiastek - styl, w którym to zrobił.. To piłkarz ogromnej klasy, bardzo porównywalnej do Messiego i tego nie trzeba udawadniać. Co w tym złego, że w tym wieku chce być ostatecznie doceniony pod każdym względem? Miejsce do życia przyzwoite, gdyż jak wiemy będzie mieszkał w prywatnej „twierdzy”, zainteresowanie ogromne, pieniądze gigantyczne.. Czego chcieć więcej na koniec kariery?!
1
@pozor a on czasami nie chciał odejść z United żeby grać w LM?xd
2
@pozor Iniesta, Xavi czy Tevez nie mówili że mogą grać śmiało do 40 i że mają wielkie ambicje, by nadal coś osiągać w sporcie ;p
0
@pozor Mistrzostwa Świata
4
@pozor różni się tym że ronaldo mówił że chce zakończyć karierę na wysokim poziomie a nie w katarze czy innym mlsie i tym że w pewnym sensie śmiał się z xaviego że gra w lidze katarskiej
0
@pozor Różnica jest taka, że Xavi i Iniesta sami dokonali takiego wyboru bo wiedzieli, że nie są w stanie grać już na 100%. A CR zesrał się na swój klub i nikt już go nie chce.
0
@pozor Z tym miejscem do życia to się nie zgodzę. Co z tego, że ma twierdzę, a co robić poza twierdzą? moim zdaniem kiepskie miejsce dla Europejczyka. Będzie się musiał oswoić z tamtejszą kulturą, która jest sztywna jak kij w tyłku.
0
@MesQueUnClub_87 Arabia Saudyjska to nie Afganistan, jak się ma pieniądze to w Arabii można wszystko
0
@PawkoFCB zapewne chciał, ale jak przy każdych transferach „badali” rynek i nikt nie mógł sobie na niego pozwolić pod względem wymagań..
0
@nitey Wszystko to znaczy co? jakie są rozrywki w Arabii Saudyjskiej?