- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1092 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
7
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
25 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1092 Culés
0
Z racji tego, że jest nowy rok, to czy macie jakieś postanowienia?
1
@DonCarletto Ja mam postanowienie bardzo trudne."Nie przeklinać"
3
@DonCarletto Nie, skończyłem już czymś takim, żeby szukać pretekstu do zmian na lepsze. Albo sobie naprawdę układasz w głowie i te refleksje wprowadzasz od razu, albo czekasz do pierwszego stycznia, żeby się znów oszukiwać, jedno z dwóch.
5
@DonCarletto Wygrać tyle na fortunie żeby w następnym roku nie pracować
2
@DonCarletto pojsc z @VegetaPolska na balety i zobaczyć go w akcji ;p
2
@kryhaa gorzej jak się w nim zakochasz jeszcze
3
@DonCarletto dostac 2x więcej banów niż w 2022roku
2
@DonCarletto te postanowienia są dla mnie bez sensu. Jeśli człowiek chce coś zmienić w swoim życiu, nie musi czekać na nowy rok, zrobi to kiedy chce. Nowy rok, stary ja.
0
@FcPortoFan1999 Poebało xD
0
@adambądkowski93 Wiadomo, ale niektórym jakoś tak łatwiej
0
@Rust_Cohle Ambitnie xD
1
@DonCarletto liczą się fakty, praca, czyny a nie słowa i intencje. Nie ma co zaklinać rzeczywistości
1
@adambądkowski93 Prawda.
1
@DonCarletto nie no czytam i załamka ludzie tu ambitnie na maksa :D ja mam postanowienie dożyć do następnego sylwestra i będzie git xD
1
@DonCarletto tak, ogarniam diete.
1
@Bykunn To też jest mocno ambitne xD.
(Btw, widzę, że kolega też z TM :) )
0
@Rewolucja123 Ja chciałem na siłownie sb zacząć chodzić, bo od pandemii wgl przestałem ćwiczyć xD.
0
@DonCarletto ja od roku chodzę. Teraz zacząłem do tego ogarniać michę. Kolega mi doradził keto, alw ja idę bliżej warzyw, mniej cukru i tłuszczy.
1
@Rewolucja123 Też może tak zrobię później, na początek chce wrócić do jakiejkolwiek aktywności xD.
1
@DonCarletto Postaowien zadnych za to cele do kotrych beda dązyć az ich nie osiagne
1
@DonCarletto
Tak nie patrzeć na kalendarz :)