La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1311 Culés

3

Cristiano Ronaldo jest jak dziecko z zespołem Downa.

Jest wspaniały, przez wielu kochany, uwielbiany, ma swoich opiekunów, którzy zawsze go będą ochraniać, a także jest wiecznie uśmiechnięty jak biega.
Natomiast posiadanie go jest kosztowne, wymaga cierpliwości i wytrwałości, a przede wszystkim wyrozumiałosci.
No i w dodatku najczęściej mając go u siebie - są problemy z zespołem. Jest też debata publiczna, czy się go należy "pozbyć", bo generuje wiele problemów xD

Oczywiście z dystansem, ale mi się tak skojarzyło, a dzieci z downem to fantastyczne dzieci, bardzo szczere i sympatyczne :)

@barcelonaLM @NaFazieHitman @Kgorecki2500

0

@michal26 wszystko się zgadza, tylko Ronaldo nie jest sympatyczny

0

@Janas11224 prywatnie ponoć jest sympatyczny ;)

0

@michal26 No chyba ze nie uważasz go za najlepszego w historii to wtedy nie :p

0

@Janas11224 no chyba że xD

1

@michal26 aleś wymyślił, no tak troche tak xD

1

@NaFazieHitman haha no głupawka ze zmęczenia xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?