- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1577 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
30 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
80 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1577 Culés
10
Niemcy mają czas, po co się śpieszyć z tymi czołgami :P
@Kgorecki2500 @Barca1992 @michal26 @tomek8756
1
@Kondziubarca No możemy się śmiać, ale no Niemcy swój interes widzą inaczej i nie chcą na tyle pomagać Ukrainie. Z ich punktu widzenia jest to nawet zrozumiałe.
3
@skubi99 Skoro z ich punktu widzenia to jest zrozumiałe to wywalić ten kraj z NATO bo jest tylko potencjalnym ciosem w plecy.
2
@Kgorecki2500 xDDD
2
@Kgorecki2500 No to dlaczego ich nikt wywala? Turcji dlaczego nie wywala? Węgier? Zaraz mogłoby się okazać, że wszyscy wypad z NATO, kto nie wafluje Stanom Zjednoczonym. A w ogóle to Ukraina jest członkiem NATO, że są zobowiązani im swoje czołgi wysyłać? Na koniec dnia, jak skończy się wojna, najsilniejszy będzie ten, kto tego sprzętu ma więcej i lepsza armię, a nie ten, kto najwięcej wyślę sprzętu Ukrainie. Spokojnie, bo Niemcy i Amerykanie to wiedzą, oni mają nakreśloną strategiczną politykę na dłuższy okres, a u nas od wyborów do wyborów.
3
@Kgorecki2500 a wiec Węgry pierwsze do wywalenia z nato. ? nie przyjęli nikogo z urkainy bez wizy zero broni dali, anwet nie pozwolili przez ich terytroium wysyłąc bron z zachodu. A putek buduje im elektrownie itp. Kolejna Turcja robi interesy z ruskimi cały czas. Nato to tylko swistek papieru jak przyjdzie co do czego licz na siebie i na niektóre kraje. Które maja zbieżne interesy z tobą a nie z dobroci serca.
0
@Kgorecki2500 Tak z ciekawości co ma Ukraina wspólnego z NATO?