- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1022 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
mekston
3
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
pt9
1
Bo w takie dni najważniejsza w życiu jest opalenizna. Reszta może zejść na drugi... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1022 Culés
2
Trudno zrozumieć co się stało z Ajaxem i ich trenerem.
Mieli bilans 9-1-1 i przyszła seria 0-6-1.
Brzmi nierealnie, ale tak się stało, 7 meczów bez wygranej i 5 miejsce w tabeli.
1
@Comentateiro
kibicuje tej drużynie i nie trudno, już w lidze mistrzów były problemy i wysokie porażki
a w lidze przyszły mecze z lepszymi rywalami jak PSV, Feyyenoord, Twente ale oni nie potralili też pokonnać Volendam czy NEC
piłkarze od dawna kwestionowali warsztat Schreduera i to nawet w mediach otwarcie mówili że nie wiedzą co mają grać, że potrzeba więcej radości w grze itd.
a ostatnio nawet Schreduera zapytał w szatni kto wątpi w ich umeijętności to wszyscy podnieśli ręcę:)
ze strony klubu niepotrzebne ciągnięcie tego trupa przez 2-3 kolejki
owszem Ajax się osłabił po poprzednim sezonie ale nadal na tle ligi wygląda najlepiej teoretycznie i ma kim grać
0
@lucca87 Rzeczywiście widać, że siedzisz w temacie. No z takim wyjaśnieniem, wszystko jest jasne.
1
@Comentateiro
Barcelona i Ajax to moje 2 miłości:) zaraz po żonie i dzieciach:)
Ajax ma całkiem fajny skład jak na ligę holenderską
np. 1-4-2-3-1
Rulli
Rensch (Jorge Sanchez)- Timber-Bassey- Wijndal
Edson Alvarez-Kenneth Taylor (Klassen, Grilitsh)
Tadić (F.Conceicao)- Berghuis (Kudus) - Bergwijn (Tadić)
Brobbey (Bergwijn, Lucca)
Tadić woli lewą stronę ale aby grał i Bergwijn i Tadić to mozna ich też tak ustawić
także jak na ligę to dalej powimnni wygrywać szczególnie jak PSV opuścił Gakpo, ale wiadomo w lato potrzeba by było wzmocnić obronę i DPŚ - bo to zdecydowanie najsłabsze formacje i prawy pomocnik z prawdziwego zdarzenie też by się przydał