- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1465 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Marcelinho99
4
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
tomaczo
1
@Bykunn a mnie bawi jak dzieci sie wypowiadaja na powazne tematy xd
76 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1465 Culés
0
Załóżmy że jest letnie okienko transferowe 2022, jakiego piłkarza skrzydłowego zakontraktowalibyście zamiast Rafphinhi?
0
@Messibestplayerintheworld Sterlinga.
0
@Messibestplayerintheworld Messiego
0
@Messibestplayerintheworld Messi fałszywy skrzydłowy
0
@xvcWinterSoldier To już lepiej grać w 10 :P
3
@Messibestplayerintheworld Kamil Grosicki.
0
@Messibestplayerintheworld Nikogo, zaufałbym Ferranowi, że obskoczy 9 i PS, na lewej Fati + Depay i tak bym grał. Wzmocniłbym w zamian pivota.
2
@Rewolucja123 No to pomijając, że Depaya już nie ma to i tak za dobrze to nie wygląda :P
0
@Kgorecki2500 Gdyby nie doszło do transferu Raphinhi, to Depay by tutaj był. Wygląda to prawie tak samo, z tym, że w drużynie znajduje się piłkarz przeciętny obok bardzo dobrego, jak nie topowego piłkarza, jednego z najlepszych na świecie i dwóch piłkarzy z dużym potencjałem oraz dobrego zawodnika.
0
@Rewolucja123 Still źle to wygląda gdzie Ferran nie potrafi grać, Fati nie potrafi grać, Depay słabo grał.
0
@Kgorecki2500 Ferran potrafi, po prostu trzeba mu zaufać. Widać było przed kadrą jak sie frustrował parę razy, gdy schodził, a grał całkiem nieźle. W tym sezonie najlepsze mecze zaliczył jako PS i 9, a drużyna z nim na 9 pod nieobecność Lewego wyglądała całkiem nieźle, problemem wówczas było wykończenie. Fati miał problemy psychiczne, ale teraz popracował z nim Xavi nad tym i wygląda lepiej, musi poprawić się fizycznie jedynie. Depay nie grał regularnie, więc ciężko go oceniać. Jak już miał odchodzić ktoś z dwójki Depay-Auba, to ten pierwszy, a tak lepiej było go zostawić już do końca kontraktu.
1
@Messibestplayerintheworld demb grałby na prawym a na lewe uderzylbym po kvare ;)
0
@Messibestplayerintheworld Zahe albo Trossarda. Oboje mają ostatni rok kontraktu. Kosztowali by mniej. I zarejestrowałbym Gaviego .