- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1508 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
NeroTFP1
18
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
ranger3120
21
https://wykop.pl/cdn/c3201142/97619538e7ad6e6f49821b5fb841becbe0467dcdd7938336657ca390d701ece3,w400.... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1508 Culés
1
Co sądzicie o tej decyzji?
0
@Rl9k1nG
Na armię i służbę zdrowia według mnie warto.
6
@Rl9k1nG Decyzja dobra, ale byłoby miło jakby jeszcze podali na ile zadłużają państwo za zakupy sprzętu, bo one nie są wpisane w budżet żeby nie podnosić długu publicznego.
0
@Rl9k1nG Nie sztuką jest inwestować w ilość, lecz jakość. Niestety obawiam się, że pójdą jednak w ilość. :/
0
@Rl9k1nG Prawidłowo. Bezpieczeństwo jest bezcenne. Co nam z pięknych domów, super sprzętów, gdy będą strzelać rakietami po nich.
1
@Rl9k1nG Jak nas stać to dobra. W wojsko, służbę zdrowia i oświatę warto inwestować
0
@Rl9k1nG
A ile z tego oddaliśmy Ukrainie :)
3
@AbelKabel Od cholery. Można by pewnie sporo RS3 kupić za to.
0
@Kgorecki2500 Stać to pewnie średnio, bo nasze zadłużenie pójdzie w górę. Ale jak to powiedział Kaczyński lepiej być zadłużonym niż okupowanym.
0
@Tomo1989 Otóż to. Lepiej żyć trochę biednej, ale z armią, która wiadomo, że w razie potrzeby obroni nasza niepodległość.
1
@Ojciec5tkidzieci Narazie idą w jakość. Abramsy, F35, czołgi i myśliwce z Korei to raczej dużo lepsze niz sprzęt który mieliśmy do tej pory.
4
@Rl9k1nG no wzmacniać trzeba, ale wiesz ile łapówek za to poleci, ile osób zostanie milionerami, to wkurza ze to jest grubo po za kontrola
1
@Rl9k1nG Takie czasy, że nie ma wyjścia niestety.
0
@tbas Jakby nie tutaj to ukradliby inaczej. Mam nadzieję, że jacy ci politycy są tacy są, ale zależy im na bezpieczeństwie i jednak tak kraść nie będą tylko mocno wzmocnią armię.
0
@Rl9k1nG
Albo podarować :)
0
@AbelKabel Swoją drogą niezła bryczka co nie? Szkoda, że mnie nie stać, bo bym sobie taką sprawił.
0
@Rl9k1nG
Niezła ale nie do jazdy na co dzień :)
Za twarde zawieszenie, mały i dużo pali jak na taki mały samochód