- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1514 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1514 Culés
2
Jak stawiacie starcie Real- Liverpool? Ja mimo wszystko w roli faworyta widzę Liverpool, że względu na intensywność. Obie ekipy nie powalają forma, zwłaszcza Liverpool, ale wydaje mi się, że dużo szybciej i kondycyjnie gra się w Anglii, co przełoży się na wynik dwumeczu. Real będzie zajechaniu, jeszcze po tych KMS.
1
@mrboom oby wygrał Liverpool
0
@mrboom real to wygra, liga czy kms swoje, ale w lm to inna drużyna
2
@Barca1992 ale zobacz, że oni nie mają kim grać tak naprawdę. Okej, podstawowa 11 bardzo mocna, ale ciągle ktoś kontuzja, Modric już swoje w nogach ma. Stawiam, że Liverpool ich zajedzie
0
@mrboom Chciałbym Liverpool, ale pewnie będzie jak zawsze. Kiedy oni ostatnio wygrali z Realem w LM?
1
@Ptasior 10.03.2009 4-0
1
@Barca1992 no mozna tak powiedziec tez o live, liga a lm to co innego. Nie lekceważyłbym Kloppa, tym bardziej ze no w lidze juz za duzo nie zwojują, a real aktualnie pokazuje zajazd fizyczny, czy moze sie to zmienic na przestrzeni tygodnia?
1
@mrboom Brutalna statystka. Ostatnimi czasy, kiedy z nimi nie grają, to The Reds dostają baty. Mogliby się w tym roku przełamać, zwłaszcza, że to chyba ostatni front na jakim mogą powalczyć o puchar.
2
@mrboom @Danqoo w tym sezonie wolę się miło zaskoczyć niż z góry zakładać, że przegrają, bo w ostatnim sezonie co rundę widziałem ich porażkę, a jak się skończyło wiadomo:D. Chociaż fakt w tym sezonie wydają się mieć więcej problemów z formą i kontuzjami niż zwykle