- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1096 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1096 Culés
3
Naprawdę bardzo zdziwiony źe tutaj tyle zwolenników Portugalskiego pokraki.
Niektórzy potrafią wszystko, łącznie z wynalezieniem twoich postów i oskarżeniami o rzekomy "ból tyłka" i pierdóły o postach niezwiązanych z piłką. Bez komentarza.
Naprawdę nie widziałem źe was tyle. Nie było, nie ma i nie będzie większego od Messi, możecie z tym źyć ale nie musicie.
https://naforum.zapodaj.net/a2055fd31a4f.gif.html
2
@AssisMoreira I ty mówisz, że Cię on nie boli, po czym tworzysz osobny post xD
2
@AssisMoreira
No chłopie i Ty jeszcze mówisz, że nie masz bólu tyłka o niego xD
@HighestInTheRoom
To samo napisałem :D
2
@AssisMoreira Nic nie zrozumiałem z tego bełkotu
1
@AssisMoreira Ugotuj se bigosu na uspokojenie bo tu każdy beke ciśnie a ty krucjate prowadzisz ku oświeceniu
1
@Sau_Ron Wybitne umysły myślą podobnie ;)
3
@Sau_Ron @HighestInTheRoom On kompletnie nie zrozumiał puenty tamtej dyskusji ^ ^. Cóż, najpierw o piertololo Ronaldo, a teraz ten gif. Nie wiem jak wy, ale ja wychodzę z tej dyskusji, dupą przy ścianie :=]
0
@AssisMoreira Zdziwiony ale to Ty zaczynasz kolejny wątek o nim :P
2
@Danny Gaucho pov: gość po 50 dostaje dostęp do neta
1
@Danny Gaucho a kto tutaj mówi o jakiejkolwiek dyskusji? Ja z fanami Ronaldo nie wchodzę w dyskusji. Adios.
3
@AssisMoreira Nazwać jednego z najlepszych piłkarzy w historii pokraką... Tacy napinacze jak ty, z bólem czterech liter, pokazują jak wielkim sportowcem jest Ronaldo.
1
@AssisMoreira @Danny Gaucho Czyli ty też jesteś madryciakiem :D
1
@HighestInTheRoom Już 11 rok leci. W końcu zdjąłem maskę, ale i tak będę szedł przy ścianie.
@AssisMoreira Po prostu nie pisz pod wpływem emocji, jak gimnazjalista. W innym wypadku z kimkolwiek będzie Ci ciężko wejść w jakąkolwiek dyskusję :)