- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 981 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 981 Culés
#Tiki-takaAtlético Madryt i Aston Villa chcą pozyskać Iñigo Martíneza, ale priorytetem obrońcy jest Barcelona. [Sport]
2
Tylko po co nam tylu ŚO? Kounde, Araujo, Christiesen, Garcia i z braku laku Alonso. Z Alonso podpisali dopiero co kontrakt a wątpię że kogoś z pozostałych będą chcieli sprzedać, ktoś może powiedzieć, że Eric jest na wylocie ale to reprezentant Hiszpanii więc nie sądzę aby chcieli go oddać.
1
Czy to przypadek, że walczą z nami o niego średnie kluby?
1
Niech go biorą.
0
My powinniśmy pójść po Obite Evan Ndicka. Lewa noga, Młody, kontrakt do czerwca 2023, nie będzie gorszy od Inigo
0
@YoungMan Może Kounde będzie na stałe przesunięty na prawą stronę? Wiem, że Xavi miał mu obiecać grę na środku, ale jeśli nie uda się ściągnąć dobrego prawego obrońcy, być może Jules będzie musiał się pogodzić z grą na boku.
Może Xavi nie liczy już za bardzo na Garcię? Eric reprezentantem Hiszpanii był, ale wątpię, że w najbliższym czasie będzie, skoro nawet już Lucho na Mundialu przejrzał na oczy i wolał stawiać na pomocnika Rodriego w obronie. Alonso natomiast, skoro już zostaję powinien być max 5 wyborem na tę pozycję.
Inigo mógłby być nawet naszym stoperem nr 3, do tego jedynym (solidnym) lewonożnym.
@Gaudi79 O Ndickę będzie większa walka i Barca pewnie nie będzie mogła mu zaoferować takich pieniędzy i pewnego miejsca w składzie jak konkurencja. Martinez ma swoje lata, będzie mniej rozchwytywany i może zgodzi się na niższa pensję jeśli chce żeby na koniec kariery zdobył kilka trofeów.
@LionelKessie Średniaki z PL już ściągają gwiazdy innych lig, więc tym bym się nie sugerował.