- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1464 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1464 Culés
3
La Liga: 22 mecze, 7 goli straconych, 17 czystych kont
LM i LE: 7 meczów, 14 goli straconych, 0 czystych kont
Defensywa top, ale tylko w lidze. Tak, wiem, Alonso grał we wszystkich meczach w Europie, ale przecież nie zawinił każdego gola xD, a poza tym my nawet z Pilznem w 2 meczach 3 gole straciliśmy. Martwi trochę ta Europa. W lidze nie ma się do czego przywalić
2
@P33ck bo tak naprawde to liga hiszpanska jest slaba, a dodatkow kontuzje i eksperymenty Xaviego nie pomogly. Kounde mowi, ze woli grac na srodku obrony, ale jak sie okazuje popelnia tam bledy. Rewanz z United nie widze optymistycznie, gdyz nie mamy pomocnikow. ManU jest w gazie i wydaje mi sie, ze chca awansu bardziej niz Barca
0
@P33ck BACK w pucharach nie zagrało od początku ani razu. A co do trio Kounde, Araujo, Christensen, to zagrali razem raz z Bayernem. Z lewej za to grał Alonso.
1
@Rewolucja123 W czwartek była okazja na BACK, to Xavi namotał. Poza tym, widać wyraźnie, że w Europie wyglądamy po prostu gorzej i to nawet nie tylko oceniając defensywę, a ogół. Hiszpańska liga też z tonu spuściła i trochę nam to mydli oczy
0
@P33ck tak się wydaje, nasza gra opiera się na wykańczającym pressingu i świetnym wyprowadzeniu spod niego, jak jedno z tych leży, to wygląda średnio to. Widać z resztą po małej ilości schematów, w grze pozycyjnej gramy, aż zrobi się luka i piłkarz zauważy ruch często, nie ma tam wyćwiczonych schematów, tylko polegamy na indywidualności, wizji zawodników. Ruch bez piłki oczywiście jest, ale nie gra pamięciowa.
Z United u nas leżało wyprowadzenie i przez to wyglądała gra ciężko.