La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 736 Culés

0

Vlahović to drugi Jović, kolejny Serb, co może pójść nie tak

9

@Faro Jovic miał jeden sezon; Vlaho juz gra 3 na poziomie

2

@Faro XDDD porównanie z d...

0

@takisobiektos na poziomie gol co 160 minut jako środkowy napastnik

3

@Faro I co związku z tym? Jak gość 3 sezon z rzędu załaduje najpewniej 20+ goli. Niech Fati chociaż taki 1 sezon zaliczy. A przypominam że gra Juve które uwielbia minimalizm.

0

@takisobiektos jprdl a ten znowu z tym Fatim wy niektorzy to jakas obsesje juz macie , z takimi ludzmi nawet nie będę gadał bo to żałosne xd

3

@Faro Żałosne to jest porównanie Vlaho do Jovicia;

5

@takisobiektos On po prostu spojrzał, że w tym sezonie mają identyczne wręcz staty w klubie i obaj strzelają, co 168 min. Wniosek jest prosty :]

0

@takisobiektos Ale nie zaliczy Fati, prędzej mi kaktus na czole wyrośnie no ale może się myle i w jakieś Granadzie w Segunda kto wie.. :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?