- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 576 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
macio_944
10
Ale w sumie to fajne i śmieszne, że Martinez musi się spinać by CRa wystawiać w każdym meczu... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 576 Culés
1
Obejrzałem sobie 25 minut wczorajszego meczu, pozniej dokończę resztę, ale nie wiem gdzie ludzie widzieli ta mityczną kontrole, Lewego to mi sie autentycznie żal zrobilo, nasz atak nie istnial, Kessie i Roberto mieli zapewnić jakosc w pomocy a plątali sie to na skrzydle to pod nogami Lewego. Fizycznie w tym zespole optymalnie wygląda tylko Balde.
1
@Faro Roberto i Kessiego to najlepiej sprzedać po tym sezonie, wziąć Brozovicia z Interu, ale Sergi Roberto podpisze nową umowę do 2024 + 1 XD
1
@Pawel13sz Nie wiem, bo nie oglądam Interu ale ta dwójka to dramat, w ogóle Kessie to po całym boisku biegal n8czym Messi i bramke tez zawalil. Roberto jako tako byl niewidoczny. Busquets tez nie blyszczal ślamazarny jak zwykle.
0
@Faro Bo to takie udawane granie było, tak naprawdę nie było mocy na wygranie tego dwumeczu. Trzeba było przypudrować tego chwilowego trupa i się jakoś pokazać.
0
@Faro Kontrola była w pierwszej połowie. W drugiej wyglądali jakby im Xavi powiedział żeby sobie nic nie zrobili i jak przegrają to się nic nie stanie.
0
@RosjaninBut chaos i pierdolnik jak w większości naszych meczy odkąd odpadliśmy z LM.
@Emhyr oglądając na żywo tez miałem lekkie wrażenie ze cos sie dzieje ale na powtórce jest zupełnie inny odbiór tego, zero kreowania akcji
0
@Faro No ale z drugiej strony też nie było. Zneutralizowali mecz i przy wyniku 1:0 to była dobra pierwsza połowa
0
@Faro Kessie wczoraj katastrofa. Na jesień również on wywalił nas z LM. Szkoda, że musimy w kluczowych momentach na najważniejsze mecze z tak ciężkimi rywalami wychodzić takim betonem. Śmiem twierdzić, że on by się nie nadał do gry w Górniku Łęczna. I to bez śmiechów. Całkiem poważnie mówię. Nie śledziłem go w Milanie, ale jeśli tam faktycznie mail dobry sezon to nie rozumiem, chyba ktoś go podmienił.