- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1440 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
30 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
80 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1440 Culés
0
Witam
Takie pytanie do was. Wiem że nikt z was nie przepadał za Casemiro i w jakimś sensie to rozumiem, aczkolwiek czy nie uważacie ze Vini swoim zachowaniem już go przebił? Ja mimo kibicowania Realowi nie mogę uwierzyć, jak młody gracz dosłownie w 2 sezonu przebił Casemiro w lekko mówiąc irytowaniu na boisku. Chętnie posłucham waszej opinii. Pozdrawiam
16
@SpainFanRM89 porównując Casemiro do zachowania Viniciusa to obraza Casemiro. Przecież on nigdy takich cyrków nie urządzał. Vini cały czas pyskuje do sędziów, macha łapami i w dosadny sposób pokazuje co myśli o każdej decyzji sędziego. Karają go żółtkiem, ale to nic nie daje. Pasuje, żeby wzięli się za tego pajaca bo z nim jest coraz gorzej.
1
@Klaudiaa8 zgadzam się w 100%. Niech ściągną ten parasol ochronny i w końcu powiedzą mu co musi poprawić i jak się zachowywać bo w tym momencie chętnie zobaczyłbym go na ławce do końca sezonu.
0
@SpainFanRM89 Vini zachowuje się jakby potrzebował jakiejś pomocy Psychiatry. Fakt nie łatwo pewnie jest gdy cały stadion ciebie obraża, piłkarze też prowokują. Ale on przeszedł w opcje że sam zaczyna wszystkich prowokować.
0
@tbas dobrze było to widać w sytuacji z Gavim w polu karnym jak prowokuje
0
@SpainFanRM89 ja osobiście wolałbym widzieć viniego poza stadionem do końca życia żeby nie musieć patrzeć na jego twarz. Casemiro który gra w United mi w sumie nie przeszkadza, więc moja nienawiść do niego wynikała chyba tylko z parasola i jego głupio zadowolonej miny jak zdawał sobie z tego sprawę.
0
@Gwyn aż tak daleko bym nie szedł. Jest młody więc może się zmienić jak każdy człowiek, ale zmiana nie nadejdzie jeśli będą tak dmuchać i chuchać na niego. Potrzeba silnej ręki aby zmienić jego podejście i wierzę że kiedyś to nastąpi. A co do twarzy to nigdy nie wypowiadam się na takie tematy bo moim zdaniem człowiek nie wybiera sobie jak wygląda. Każdy może być dla kogoś atrakcyjny lub nie i to już jest kwestia gustu (i nie chodzi mi o seksualność jakby co)
1
@SpainFanRM89 Casemiro wkur... tym że faulował i wiecznie był zdziwiony tym że jest faul, wręcz jego mimika i zachowanie wskazywało że absolutnie nie było żadnego faulu. Dodatkowo bardzo często był oszczędzany przez arbitrów za swoje wejścia.
Vinicjusz natomiast to inna półka spier.. umysłowego - tańce, piruety po faulach delikatnych, symulki, machanie łapanie, kłócenie się z sędziami i zawodnikami drużyny przeciwnej, prowokacje, już odpalona karta pułapka z rasizmem. On już dawno przebił Casemiro