- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1070 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1070 Culés
0
Mało jest rzeczy na świecie, które cieszą bardziej niż moment gdy odpalasz lola i wyłania się ten piękny napis "report feedback". I już można lepiej żyć ze świadomością, że ta jedna osoba została ukarana za granie na naszych nerwach :D
1
@Kitek1640 Ta a może słusznie cię wyzywał bo słabo grasz
0
@Emhyr Jednak człowieczeństwo jest nadrzędne na tym świecie i akurat nie wypada się wyzywać z powodu jakiejś gry
0
@Kitek1640 Jak ci na czymś zależy i ktoś ci w tym przeszkadza to logiczne że będzie frustracja
0
@Kitek1640 mało jest rzeczy na świecie, które cieszą bardziej niż moment gdy uświadamiasz sobie że nie grasz w lola
0
@Kitek1640 Rzadko się zdarza, żeby ktoś szedł z wiązanką na kogoś kto nie odpierdziela w grze, także nie ma się czym chwalić.
1
@Kitek1640 Banowanie za toxic jest najbardziej ussules rzeczą w grach. Toxic i tak założy nowe konto lub kupi, a interzy i trolle dalej beda niszcxyć gre xD
0
@Emhyr Tak, ale powinna miec ona pewne granice
1
@Kitek1640 Tak szczerze to wolę zostawić toxiców a wywalić tych co grac nie potrafią :D
0
@Kitek1640 Kiedyś grałem w LoLa, ale jak support olał mnie przy zmianie maila (nie możemy zmienić danych), a podawałem przybliżone zagadanienia. Bądźmy szczerzy pamięć nie ta, ale człowiek LoLem nie żyje, to darowałem sobie, bądź co bądź, pamiętam login i hasło :) Gram też w WoTa, ale też tam lecą w ptaka.
0
@Emhyr Ale załóżmy że grasz rankeda, jesteś w tej samej mniej więcej randze co ten inter czy troll, czyli teoretycznie masz taki sam poziom jak on xD