- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1833 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
134
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1833 Culés
0
Taki mem na meczykach :D Trzymajcie mnie haha :D
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/leo-messi-w-waznych-meczach/291111
5
@SkN wystarczy wejść w komentarze a tam: "A co najciekawsze będą go pchali do złotej piłki, bo wygrał najmniej ważne w historii mś. W normalnych warunkach to raczej ta Argentyna nie miałaby podjazdu."
XD
0
@zeko0 Też to czytałem haha jest moc dziś w internecie :D
0
@zeko0 A jakie to normalne warunki ;d ? Gdyby odbywały się normalnie w czerwcu, to nawet nie ponieśli by tej porażki z Arabią, bo wtedy byli w najlepszej formie ;D
0
@SkN a wyprowadził psg na 2:1 i dal im awans czy nie?
1
@MrKozamm A wygrał Mundial i Copa America? Przecież odpadnięcie z PSG nie powinno wpływać w stopniu większym niż chociażby Mundial na ostateczną ocenę Messiego
0
@MrKozamm Gościu facet ma 4 LM, MŚ ( najlepszy piłkarz turnieju), W-ce MŚ ( najlepszy piłkarz turnieju), Copa America ( najlepszy piłkarz turnieju), Multum mistrzostw krajowych, Puchary oraz Superpuchary krajowe jak i te europejskie, Klubowe Mistrzostwa Świata i już szkoda dalej zliczać. W Europie ma na swoim koncie niszczenie największych klubów więc jak można pierdzielić takie głupoty? :D
0
@Donnie_Darko wygrał mundial i copa america i w obu turniejach był liderem drużyny którą poporowadził do sukcesu. Natomiast nie w tym dwumeczu z Bayernem, teraz pozostaje kwestia do czego się odnosimy. Na całokształt kariery mu to nie wpływa, ale w tych dwóch meczach to raczej drużynie nie pomógł
0
@MrKozamm Więc możemy powiedzieć, że "znikał" gdzieś tam w pojedynczych "ważnych meczach". Tylko jak to wyglądało na przestrzeni całej kariery to trzeba być ślepym głupcem, żeby prowadzić taką narracje i jeszcze jej bronić :D
0
@SkN ja jedyną narrację jaką prowadzę to taką, że w dwumeczu z Bayernem nie pomógł drużynie odnieść korzystnego wyniku. Żadnej innej. Nawet nie wiem co pisali ludzie na meczykach bo nie otworzyłem