- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1195 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Kessie
17
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1195 Culés
0
Przestańcie panikować, ktoś chce narobić nam syfu i to nie pierwszy raz. Trzeba się temu sprzeciwiać z każdej strony i robić swoje a nie lament jak tutaj. Gdzie te karne dla Barcelony? Gdzie ta pomoc sędziów niby była? W ostatnim meczu? To już nie sprawa Negreiry, a specjaliści wypowiadali się 50/50 co do tej sytuacji. Ostatnie sezony? Ja pamiętam tylko jeden mecz w lidze mistrzów z Chelsea gdzie były kontrowersje. Pomyślcie ile razy przepychali Real w lidze mistrzów. Do każdego zespołu można się przyczepić, szczególnie w tej lidze że są jakies wałki, ale to się może przytrafić każdemu zespołowi. Poziom sędziowania jest do dupy i to trzeba zmienić. Ja nigdy w lidze hiszpańskiej nie zauważyłem faworyzowania Barcy, w Hiszpanii połowa kraju jest za Realem i taka jest prawda.
Trzeba wygrać dzisiaj i przede wszystkim za tydzień i cieszyć się z majstra, pozdro!
0
@Kezman7 mecz z Chelsea i kontrowersje, większość zapomina, że dużo więcej sędzia pomógł ekipie z Londynu w pierwszym meczu.
5
@Kezman7 Uwielbiam ludzi, którzy pytają "gdzie te karne" i chyba myślą że przekupiony sędzia to gwizdnie w meczu dwa karne i jeszcze trzeci zamiast rożnego. To świadczy o idiotyzmie niektórych osób.
0
@Messibestplayerintheworld No właśnie, specjalnie to napisałem. Jakie tu kontrowersje? W każdym meczu możemy się ich doszukiwać i co z tego? Wprowadzili Var a poziom sędziowania dalej jest denny. W każdym środowisku znajdzie się jakaś czarna owca a Barcelona to duże skupisko ludzi. Niestety ta czarną owcą był Bartomeu i można mu wiele zarzucić, ale Barca jako klub dalej jest wielka i należy tego bronić. Wątpię żeby coś nam udowodnili, a jeśli nawet to nie można ukarać klubu bo sprawy są przedawnione. Barca zawsze będzie miała sponsorów, inwestorów bo to Barca, ogromne przedsiębiorstwo i żadna afera tego nie zmieni.
0
@FanErnestoValverde karne to sarkazm, chodzi mi o to że nikt barcelonie nie pomaga człowieku...