- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1592 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1592 Culés
18
@aruli75: "Pep Guardiola odbył rozmowy z Alexisem Mac Allisterem i jest on poważną opcją dla Manchesteru City w najbliższym letnim okienku". @TNTSportsAR
No i super, idź do Pepa Alexis ;-))
@Pawel13sz @Coutinho007 @Kondziubarca @Barca1992 @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Adi123456789 @AFA90 @FCBparasiempre
3
@Lionel_Messi10 No to się tam chłop nagra, że hej. Dobry zawodnik, ale nie oszukujmy się, to nie jest poziom na 1. Skład w pomocy u Pepa. Chociaż chciałbym się mylić, bo lubię gościa.
5
@Compadre To jest poziom na pierwszy skład w City, odchodzi Gundogan w lecie i w jego miejsce wskakuje Alexis.
Jeszcze podobno Kevin ma odejść także wskakuje lekko do pierwszego składu.
0
@Lionel_Messi10 Gdyby odeszli i Gundogan i de Bruyne, to ściągną innych zawodników. Przecież City nie gra jak Argentyna, czy Brighton. Przecież to brzmi jak żart - MacAllister za Gundo, czy KdB. Szczególnie, że nie wiadomo, czy wypali w nowym systemie, na pewno Pep nie zrzuci gościowi z Brighton na barki najważniejszej formacji w jego pierwszym sezonie.
3
@Compadre Mac Allister jest kotem i jest gotowy grać w wielkim zespole, oglądam jego każdy mecz i ma bardzo podobny styl gry do Kevina, jest ogólnie kotem, rozwija się kozak, Pep z niego zrobi bestie.
0
@Lionel_Messi10 Na ławkę idealny.
0
@Lionel_Messi10 oby nie poszedł już Alvarez się na ławce marnuje i starczy
1
@Lionel_Messi10 Mac Allister jest znakomitym zawodnikiem i w takim City powinien mieć pierwszy skład.
Widzę,że dalej na siłę umniejszają Albicelestes.
Alexis to jest kot a Pep się zna nie jakieś randomy.
1
@Sysia11 Dokładnie, u Pepa zrobi kariere i będzie bestią jak De Bruyne.