- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1725 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
55 odpowiedzi
Arkon
5
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Lanosss
16
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1725 Culés
1
Lech Poznań,wczorajszym awansem dokonał absolutnie epokowej rzeczy dla Polskiej piłki,ostatni raz kiedy Polski klub przeszedł 2 rundy na wiosenną część rozgrywek europejskich pucharów,to był to Górnik Zabrze 1970 w Pucharze Zdobywców Pucharów...wtedy Polską jeszcze zarządzał Towarzysz Wiesław...oby na kolejny taki sukces nie trzeba było czekać kolejne pół wieku.
4
@FcPortoFan1999 tylko że tutaj jest 3 poziom rozgrywek i te drużyny są właśnie w zasięgu polskich drużyn. Ja tam ogólnie nie widzę jakiegoś wielkiego czegoś, co innego w LE tam masz już konkretne klubu i taki awans byłby ogromnym sukcesem. Ale kto co lubi
3
@maniak33333 Ja tam lubię,każdy Polski sukces,nawet w tej pieszczotliwie nazwie "Pucharu Biedronki" Kamila Kosowskiego ;)
0
@FcPortoFan1999 w 1/4 grały później drużyny
https://mobile.twitter.com/CezaryKawecki/status/1636452184693809161
1
@escarabajo Tylko te drużyny,w większości nie miały 1/16 i 1/8 finału oraz wcześniej fazy grupowej.
0
@FcPortoFan1999 Ok. Czyli nie chodzi o fazę a o ilość rund, które kluby przeszły.
0
@maniak33333 A PZP to przepraszam jakim pucharem było? Puchar Europy, wówczas jeszcze Puchar UEFA czy Miast Targowych i Puchar Zdobywców Pucharów. Malkontentom takim, jak Ty nigdy sie nie dogodzi.
0
@BorzyKrzys zobacz sobie jakie drużyny graja w tym pucharze... właściwie jak do nich podchodzą. Jak Ci się podobają mecze 3 ligi europejskiej to ok. Ja tam widzę dopiero teraz ciekawego przeciwnika, był wcześniej Villareal ale skład był jaki był.