- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1181 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
25 odpowiedzi
luna666moon
2
Jezus Maria, jaki płacz jest dzieci w sieci że Messi to ma łatwych rywali w drabince, a... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1181 Culés
0
Bądźmy poważni. Jeśli Barca zaproponuje połowę zarobków innej drużyny (a to jest dość realne). Dodatkowo romansuje z Aubą. A Roqe miałby przyjść jako głęboki zmiennik Lewandowskiego, to bądźmy poważni. Wystarczy że Arsenal się pojawi i zaprosi go na zmiennika Jesusa.
Można marzyć o Barcie. Ale w profesjonalnej piłce musisz dobrze pokierować karierą. Szczególnie będąc graczem idącym z ligi brazylijskjej a nie przez europesjska piłkę. Równie dobrze możesz błyszczeć jako 18 latke i zniknąć jako 19. A wtedy jest różnica czy zarobiłeś 1 czy 5 milionów.
0
@yoli Bądźmy poważni przykład Vini Rodrygo Endrick. Neymar Ronaldinho.
Każdy Brazylijczyk chcę grać w Barcelonie Realu. Arsenal... A co to kur..... Jest ??
Arsenal będzie drużyna do której pójdzie jak nie uda mu się w Barcelonie.
0
@yoli to barca w koncu oferuje polowe zarobkow czy 1/5 bo to troche roznica
0
@Kilotopy Na ten moment to może zaoferować 1/10 i to przyjmując wersję optymistyczną
0
@Kilotopy nie ma oficjalnych informacji ile proponują. Ale patrząc na to co dają angielskie kluby to nasza propozycja moze oscylować nisko.
0
@jordi70 już widzimy kolejny artykuł o zainteresowaniu Arsenalem. A akurat o zainteresowanie tego klubu boje się najbardziej. Młody trener stawiający na swoje transfery. Ambitny ale przede wszystkim młody skład. W napadzie Brazylijczyk który miał podobny start w lidze angielskiej jak Roque, a więc aklimatyzacja dla niego całkiem spoko. No i na pewno większe pieniądze i bardziej konkurencyjna liga.
Na ten moment Barca może rywalizować marką. I chyba tylko tym. Może wystarczy. Może nie. Na pewno nie jak będzie musiał rywalizować z Lewandowskim. Sam bym nie przeszedł na zmiennika topowego napastnika i jedne z najgłośniejszych nazwisk na 9. No ale zobaczymy.
Mam nadzieję, że nie będzie chachmęcenia przy jego umowie bonusami pod stołem.