- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1567 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1567 Culés
11
0
@Emhyr to niezła legenda United jak Ronaldo zrobił więcej dla realu niż dla nich xD
0
@Emhyr Taki fan, że pojechał po Ronaldo, że jest słaby? :P
6
@Kgorecki2500 Nie chodzi o to tylko o to że Mental to większa legenda Realu niż United
2
@Emhyr Ciężko o inne pojęcie ze świata piłki, które jest tak nadużywane. Oczywiście tyczy się to również nas. Np. Rakitic, Eto, Abidal itd. To nie są legendy Barcelony w mojej opinii. To pojęcie powinno być zarezerwowane dla postaci wybitnych, które zapisały się w historii klubu, zarówno na boisku jak i poza nim.
Samo granie i kolekcjonowanie trofeum nie powinno mieć na to wpływu.
2
@hayek Dokładnie. Należy zacząć rozróżniać zawodników zasłużonych dla klubu (Rakitic, Eto'o, Abidal) od legend (Cruyff, Koeman, Guardiola, Xavi, Messi, Puyol)
2
@hayek No i masz rację. Rakitic to legenda Sevilli ikona tego klubu. W Barcie odcisnął swoje piętno ale legendą nie jest. Nie wiem czy Neymara nazwiesz legendą Barcy ja bym tutaj akurat pomyślał bo MSN przeszło do historii.
1
@Emhyr Dla mnie nie jest, jak warunek boiskowy spełnił z nawiązką, to jednak sposób jego odejścia wyklucza go. Niestety, uciekł z Barcelony niczym szczur, gdyby zwołał konferencje i odszedl w cywilizowany sposob, to zmieniłoby całkowicie odbiór jego osoby.
1
@Emhyr jest jedna zasadnicza różnica między Messim a Ronaldo w momencie gdy przechodził do United. Messi jest nieporównywalnie lepszym piłkarzem niż Cristiano gdy przechodził do Manchesteru.
0
@Emhyr mimo wszystko - tylko 4 sezony. Znowu powiedzialbym ze przysluzyl sie istotnie Barcy ale troche malo. I dodajmy ze wcale nie byly to top4 sezony.
Sposob odejscia tez nie pomaga.
Jesli bierzemy pod uwage cala historie klubu to bym nie wlaczal do panteonu legend.