- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1465 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Marcelinho99
4
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
tomaczo
1
@Bykunn a mnie bawi jak dzieci sie wypowiadaja na powazne tematy xd
76 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1465 Culés
4
Będzie grane
https://zapodaj.net/images/776da937f324c.jpg
0
@Medium Pewnie zdjęcie z neta ;)
4
@Medium Jasne ciekawe skad somsiad by miał na to pieniążki
0
@AlexDark00 Jak już z neta to bym chociaż udawał, że dom za bańkę kupiłem..
0
@Medium W Cuszimę na dwóch padach? Obawiam się, że fifa zostanie włączona :(
4
@Medium Panie te skarpyty to Ci tak walą że przez neta czuć
1
@Medium Gratuluje. W co będziesz grał? :D @AlexDark00 Stać go, to jest bardzo bogaty cżłowiek :d
1
@jaras121 Oj tam trzeba tylko na drugą stronę wywinąć
0
@tadzik447 Po prostu za 2700 z dwoma padani udało się nowa dostać, więc taka kupiłem, w Fifę mi się nie chce
0
@jaras121 Nie no 6h w pracy siedziałem, ale buty nowe, więc nie walą xD
0
@daniel32778 W ta gierkę z zestawu, nie miałem przyjemności jeszcze ogrywać
1
@Medium przykro mi że wybrałeś konsole a nie PC, miałem cie za kolege ale widać nie masz żadnego problemu żeby wbić komuś nóż w plecy
Powiem tylko tak, zobaczymy jeszcze....
0
@Medium Na zdjęciu nie widać. Taka tania, a gra w pudełku. Wersja konsoli to digital czy z napędem?
2
@Jakchcesz Ja mam jedno i drugie jakby co :)
1
@Jakchcesz Spokojnie, kąkuterek jest na pierwszym miejscu, nie po to składałem nowego żeby się kurzył :D Ale czasem na piwo ziomek wpada i telewizor warto również wykorzystywać xD
0
@tadzik447 Z napędem, na olxie znalazłem od ziomka nowa, to wziąłem
0
@Medium unlucky, mniej więcej w cenie Ghost Tsushima miałbyś Ps plus Extra, gdzie jest wersja Director’s cut + inne gry.