- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1378 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1378 Culés
16
@IronSanHybrid dzisiaj narobił mi w pracy smaka na makaron, więc obiecałem sobie, że też dzisiaj sobie zrobię własną wariację na temat tego dania.
https://zapodaj.net/images/c6742af992003.jpg
Świeży makaron pappardelle ugotowany al dente z kurczakiem, suszonymi pomidorami, szpinakiem i czosnkiem.
Sos: Jogurt naturalny, masło, oliwa z suszonych pomidorów, ser szafir
@Kluivert_P @clyde @agaFCB @Lionel_Messi10 @AssisMoreira @pioz123
6
@MesQueUnClub_87 Apetycznie wygląda, ja uwielbiam dania z makaronem, wszelkiego rodzaju :D obyś miał na dokładkę bo porcja mała :D
4
@MesQueUnClub_87 apetycznie, smacznego! ;)
@AFA90 imo fajna porcja, taka 500-600kcal ;)
2
@AFA90 Makaron to mój ulubiony składnik. Jem przynajmniej 2 razy w tygodniu. Cała patelnia stoi, więc będzie jeszcze na kolację ;)
4
@MesQueUnClub_87 wygląda wybornie, tylko porcja jak dla kurczaka :D smacznego!
2
@MesQueUnClub_87 Smacznego!
2
@MesQueUnClub_87 też bym mógł jeść codziennie makaron, tylko te węglowodany podbijajace cukier ... :)
2
@MesQueUnClub_87 Po 4 takich porcjach może bym się najadł :D
3
@Adran360 @pioz123 Staram się nie zapychać naraz do pełna. Jem więcej posiłków w ciągu dnia w mniejszych ilościach. Lepiej się czuję w takim trybie żywieniowym. Kiedyś jadłem ogromne porcje i czułem jakby mi leżał kamień w brzuchu, a tak sobie od 9 - 19 jem systematycznie mini porcje i jest gitara.
1
@MesQueUnClub_87 Congratulazioni! Pasta deliziosa ;)
2
@MesQueUnClub_87 ja dziś obiad po wiejsku :D
https://zapodaj.net/images/45d744ac301d7.jpg
1
@MesQueUnClub_87 Bravissimo. Kuchnia Italii, top the top. Apetyczne wygląda. Gratulacje.