- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1384 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
133
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1384 Culés
2
Marzę by w naszym klubie byli tylko Ci zawodnicy którzy posiadają odpowieni charakter, jakość, waleczność. Tacy jak Gavi, Messi... @edittt - dodaję tu oczywiście fenomenalnego Balde :) , nie widzę za to zawodników takich jak Dembele, Raphinha, Alonso.
Mam także nadzieję, że nikt nie zaczenie temperować Gaviego ponieważ to jedyny obecnie zawodnik który broni barw klubu jak należy. Bardzo dobrze gra i mimo młodego wieku budzi potężny respekt u rywali.
0
@Crystal37 Moze nie wiesz ale bronić braw klubu można nie będąc agresywnym zawodnikiem.
0
@agaFCB Dobrze, skoro Agnieszko tak dobrze się znasz na futbolu to dalej możesz wielbić zawodników typu Busi, ale im więcej takich tym niżej spadamy.
4
@Crystal37 akurat Raphinhi bym nie umniejszał waleczności czy charakteru, bo je ma, tylko gorzej z umiejętnościami
0
@Jakchcesz Zauważyłem, przy kontaktach z rywalami zamyka oczy, unika ich, nie jest to oznaka walki jak lew, oni na boisku widzą to o wiele lepiej niż my i gdybym grał przeciwko zawodnikowi który się boi, pozwoliłbym na więcej sobie, on natomiast popełnia więcej błędów.
1
@Crystal37 ja kojarzę ze właśnie on dużo pracuje w defensywie, pressingu itd. Boi to się podczas wykonywania dryblingu xd
1
@Crystal37 Z tym respektem u rywali to bym nie przesadzał xD.
0
@Crystal37 dlaczego z skrajności w skrajność ??
Dzięki Busiemu mamy x pucharów i za darmo nie zagrał 800 męczy w naszych barwach trochę więcej szacunku.
Obecnie jak widać jeszcze nadaje się do grania, nie we wszystkich meczach ale daje radę.
Gavi jest super będzie jeszcze lepszy jak zacznie myśleć czy mu opłacają siebie wszystkie faule bez piłki i kartki za nic w pierwszej połowie. Agresja na plus ale w mądry sposób Gavi często robi to w głupi ale spokojnie nauczy się.
0
@Crystal37 Jak widać znam się trochę lepiej niż ty