- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1324 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
74 odpowiedzi
draxidox
17
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1324 Culés
2
Wcale mnie nie zdziwi, jak ten pragmatyk Allegri wleci do LM jeszcze z tym słabym JUventusem.
0
@Rewolucja123 Jeszcze w LE mają szansę prócz ligi
1
@Rewolucja123 Mocne slowa o Xavim
0
@Medium Xavi w swoim drugim sezonie ora La Ligę. Arteta w drugim do Ligii Mistrzów nie potrafił się dostać, jak miał to na wyciągnięcie ręki.
3
@Rewolucja123 Porównuj nasłabszą la ligę od 20 lat do najmocniejszej premier league od lat gdzie każdy wywala setki milionow
0
@Medium No spoko, ale on to przegrał z Tottenhamem.
4
@Rewolucja123 ty w tym momencie porównałeś PL do LL gdzie w samej angielskiej masz klubu big6, a w LL to masz big 2 i Atletico xD
1
@Rewolucja123 Arteta i Xavi nie są jeszcze na tyle doświadczenie żeby walczyć na kilka frontów i dlatego prowadzą w swoich ligach ale na innych frontach już kiepsko.
2
@Medium Oczywscie taka narracja jest djrba jak pasuje. Najsłabsza LL ale Real klepie te drużyny z CL.
A PL najlepsza mimo że Cheslea ma kryzys, Liverpool ma kryzys. United ma kryzys....
0
@DaPidejpi Nie, porównałem sytuację dwóch klubów. My mamy Real Madryt w walce o tytuł, Arsenal miał Tottenham w walce o Ligę Mistrzów.
0
@DaPidejpi big6 gdzie tak serio to w tym sezonie też można powiedzieć że bija się tylko City i Arsenal. Reszta odjechała, potężne BIG 6 XD
0
@PatrykBarca Wiemy jak wygladaly mecze Realu w tamtym sezonie w LM, gdzie byli dominowani zwyczajnie i frajerstwem oponentow awansowali dalej. Szczerze chcialbym zobaczyc takie Brighton w konfontacji z Realem
0
@Medium ll najsłabsza od 20 lat a Real ma mniej punktów niż wtedy gdy była najmocniejsza to jak to jest?