- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 768 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 768 Culés
5
W USA już po mału kampania rusza .
2
@urbipl Dobry Stand-uper jest z Donalda :)
9
@urbipl Heh, gdyby Biden zaczął parodiować Trumpa to byście go wyzywali, że nie ma szacunku i że to nie wypada. Trump to pajac i bufon, który swoją polityką sprawiłby, że Rosji byłoby znacznie łatwiej ze zdobyciem Ukrainy. Dramat ile on ma zwolenników. No, ale skrajnie prawa strona słynie z pajacerki ¯\_(ツ)_/¯
0
@urbipl Merytorycznie widze Doniek.
7
@macio_944 Biden to juz nawet nie wie kim on sam jest na tych konferencjach to co dopiero miałby udawac kogos
1
@GeraltzKatalonii hehe bo wiecie on jest stary hehe
19
@macio_944 Ty wytykający komuś pajacerkę i nazywanie bufonem to skrajna hipokryzja XD
1
@urbipl Niech on lepiej kabaret założy a nie kandyduje na prezydenta najsilniejszego państwa świata
@macio_944 Gość ewidentnie minął się z powołaniem
1
@macio_944 No to jest pewnie jeden z czynników ale akurat ten wniosek wynoszę z obejrzenia jego kilku wypowiedzi a nie z jego wieku
1
@skubi99 Macio zabronił się śmiać, więc nie wolno się śmiać, proste
0
@urbipl zawsze był klaunem więc to mu wychodzi ciągle najlepiej. Poza tym nie ma nic do zaoferowania niż głodne kawałki dla takich tamtejszych pisowców.
0
@urbipl to teraz trzeba czekac na parodię Donalda za kratkami.Pateząc w przyszłosć;)
1
@arasz1819 Coś was łączy.
0
@macio_944 wystarczy, ze Biden parodiuje sam siebie.
A gdyby babka miała wąsy to wiesz co. Tak samo z tymi twoimi przewidywaniami co by było. Wiemy na pewno co jest i za czasów Bidena Rosja weszła na Ukrainę.
Skrajna lewica jak widać słynie z opowiadania głupot.
0
@tristan87 nie popłacz się.