- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1521 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
tomaczo
1
@Bykunn a mnie bawi jak dzieci sie wypowiadaja na powazne tematy xd
76 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1521 Culés
1
Idealna pogoda do piwa i siedzenia przed konsola xD
1
@LionelM95 byczku jakie piwko jest pite ?
0
@LionelM95 Dzisiaj robienie pompy hamulcowej i kolejny 4 pak minimum, eh
0
@LionelM95 w co grasz i na jakiej konsoli
1
@gumaz będzie pite browarne pils
1
@Medium no bo uwierzę ze tylko czteropak xD edit: a dobra minimum czteropak:D
2
@Rust_Cohle ps5 AC odyssey
0
@LionelM95 Wczoraj wziąłem dwa dla siebie i ziomka, facetka policzyła tylko za jeden, ale jako przykładny Polak wróciłem i zwróciłem uwagę żeby nie była 20 ziko przy wypłacie w plecy. Niestety robota i tak się komplikowała..
1
@LionelM95 piękna część. Moja ulubiona, a ta melodie z menu jak się np mape odpala do dziś mam w głowie.
Na jakim etapie jesteś?
0
@Medium jak się komplikowała?:D
0
@Rust_Cohle w sumie to mój pierwszy AC:D główna fabule mam odnaleźć jakaś Anthouse, ale ja chodzę po wyspach i odkrywam wszystko, wątek fabularny w takich grach na koniec zostawiam
0
@LionelM95 Trzeba było jechać po kątówkę kilkanaście km, bo linki były tak zapieczone, że się z rurki nie dało wyjąć aluminiowej xD
0
@LionelM95 tylko też wtedy łatwo przesadzić i znudzić się grą.
Wiem po sobie :D
Najlepiej znaleźć złoty środek w grach z otwartym światem.
0
@Rust_Cohle mi sie to raczej nie znudzi bo uwielbiam gry z otwartym światem za to właśnie:D a dodatkowo z Odysseya miałem tak że po około 30 godzinach gry grało mi się coraz przyjemniej
0
@Medium to czteropak musiał poczekać xD
1
@Rust_Cohle @LionelM95 ja eksplorowalem originsa do tego stopnia że mi się odechcialo w to grać. Tyle tych znaków było że aż mi się nie dobrze zrobiło
0
@VegetaPolska ja mam rozegrane 67 godzin i nie nudzi mi się