- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 610 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 610 Culés
5
Tylko ja mam dziwne uczucie że Abde się może mega sprawdzić? Będzie miał lepszych zawodników wokół siebie, paradoksalnie łatwiej będzie mu podejmować ryzyko z dryblingami itp. itd.
7
@damianfcb105 Z jednej strony tak, a z drugiej strony drużyny grają inaczej przeciwko nam niż Osasunie. Zazwyczaj rywale podwajają naszych skrzydłowych, no i bronią się stosunkowo nisko.
1
@damianfcb105 tez mam takie wrazenie, moze to byc pan pilkarz
1
@damianfcb105 Busquetsa będzie miał, a każda strata przy nim to groźna kontra, będzie dostawał piłeczki do boku i oddawał grzecznie do środka. Taki będzie nasz obraz w Europie w następnym sezonie z Busquetsem - szefem naszej linii pomocy.
0
@damianfcb105 Bo będzie i mam nadzieję że mnie te słowa nie zweryfikują i nie rzucę klątwy ale uważam że w przyszłym sezonie będzie naszym najlepszym skrzydłowym.
P.S. screenuję to
0
@kuz ogólnie jestem zajarany taką nową erą i możliwością gry młodym składem. Jakby wszystko się fajnie ułożyło i bym zobaczył w jakimś meczu taką pomoc i atak to coś cudownego:
de Jong - Gavi
Pedri
Lamal - Roque - Abde
Wiem że takim składem nie da się zdobywać trofeów bo za młody ale choć raz zobaczyć w akcji byłoby pięknie.
2
@damianfcb105 @Lanosss @Emhyr
Nie chcę wyjść na tego, który zawsze musi mieć kontrariańskie podejście w każdym wątku, ale... Abde nie zrobi u nas kariery. Ani na chwilę nie przebije się do pierwszego składu, a najprawdopodobniej zostanie spieniężony już w najbliższym okienku transferowym. Sam Planes się wypowiadał, że to była okazja do szybkiego zarobienia kilku milionów. Młody Marokańczyk pewnego poziomu nie przeskoczy, chodź życzę mu jak najlepiej.